Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a veszélye annak, hogy a...

Mi a veszélye annak, hogy a felnőtt hasán alszik a kisbaba?

Figyelt kérdés

10 napos, máshogy nagyon sír, nem aludna el..


a baba vagy hason, vagy háton aludna..


a fejemnek tudok készíteni egy "mini-kalitkát", hogy alvás közben nehogy elforduljon a testem és baj legyen :D



#alvás #baba #felnőttön
2021. okt. 1. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
De birom ezt a "csak így alszik"ot. Tehát ellenkező esetben, soha az életben el nem fog aludni...?
2021. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
11 De nyilván elaludna x idő keserves sírás után úgy hogy aztán 20 perc után újra ébred és kezdi elölről. Hát én nem kínoztam sem őt sem magamat. És akármilyen hihetetlen sokkal jobban aludtam mint előtte míg erőltettem a külön alvást. Onnan nem kelt csak 2-3 alkalommal és hiába éberebb az az alvás (amúgy is éberebben alszanak a nők kisbaba mellett amúgy) mégis több volt így kipihentebb voltam.
2021. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Bírom, mikor azok akiknek kiságyban aludt a gyerek elkezdik basztatni azokat akiknek nem. Mégis honnan a jóistenből tudjátok akkor, hogy ez mivel jár? Minek kell leszólni? Inkább maradj csendben. Sehol nem kell hangoztatni, hogy neked aztán milyen jó alvó a gyerek. Ilyenkor szokott a sok kezdő anyuka kétségbeesni mégjobban, hogy mit csinál rosszul mert neki nem alszik a baba kiságyban este 7től reggel 7ig.
2021. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

"Bírom, mikor azok akiknek kiságyban aludt a gyerek elkezdik basztatni azokat akiknek nem."


Ez a mondat úgy hangzott, mintha a pár hetes gyerek döntené el, hogy hol alszik, és nem a szülők alakítanák ki úgy a dolgokat, hogy a kiságyban aludjon... 😃

2021. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
14. Nyilván mi vagyunk a gyökerek amiért nem hagytuk ordítani a pár hetes kicsi babáinkat, mert a kiságyban azt csinálták, mert szükségük volt a testkontaktusra. Te és társaid akiknek nyugodtan csucsukált a kiságyban, ti vagytok a tökély. A szuper anyák akik jajj de jól tudnak nevelni. Meghajlok a tudásod előtt. Taníts mester
2021. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
#4 válaszoló vagyok. Az éjszaka folyamán megtapasztaltam, hogy mennyire rossz és kényelmetlen így "aludni" az anyának, ugyanis belázasodott a 10 hónaposom és sehogy nem tudott vissza aludni csak rajtam. Hát mit ne mondjak rettegtem, hogy lefordul rólam, arról nem beszélve, hogy iszonyatosan kényelmetlen volt. Szerencsére viszonylag mély álomba zuhant elég hamar úgyhogy vissza tudtam tenni a kiságyba de úgy 1.5 óránként felkelt és kezdődött minden előlről. Egyáltalán nem vagyok kipihent...és ő sem.
2021. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
#15...hiába jösz itt a te és társaid meg szuperanya meg taníts mester hülyeségeiddel, mert igazán rájöhetnél, hogy a gyereken múlik az hogy elvan-e a kiságyban vagy nincs. Ehhez a szülőnek semmi köze. Ha olyan gyereket fogott ki aki el tud aludni kiságyban, egyedül akkor csak szimplán szerencsés.
2021. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
17. Kérlek olvasd el még egyszer a válaszom és azt is hogy mire írtam ezt. Kicsit emészd meg és rá fogsz jönni hogy ugyan arról beszélünk
2021. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

15

Ezt olvasni is gáz volt, annyira szánalmas😃

2021. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem csináld úgy ahogy jónak érzed. Én mindkét dolgot megtapasztalom naponta, mivel a nappali alvásokat rajtam tölti a 7 hónaposom. Másként 45 perc altatás után max ha fél órákat aludt az elejétől kezdve. Még a 4. trimeszter után is igényelt minket. Viszont este a kiságyában alszik. Igen, sokszor kimerítő volt, mikor 12x kelt, a mai napig kel cicizni(anyatejes) minimum 2x , és akkor ez a jobbik eset. Általában 3 óránként fent van, de ha a foga is fáj, akkor volt hogy nem tudott elaludni és semmi kence nem használt csak ha a mellkasunkon aludhatott, akkor volt hogy 2 órát mi is bebóbiskoltunk, de utána raktuk a helyére. Nekem abból a szempontból szerencsém van, hogy ha kaotikus esténk van(12x kelés,fogfájás) akkor a párom besegít, még ha korán is kel. Szerintem egy próbát megér, ha párod is vevő erre, hogy egy-két estét nézzetek meg, hogy is viselkedik miután elaltattátok akár magatokon/ringatva és berakjátok a helyére, hogy mennyire is bírja. 10 hónapos baba már fogékony mindenre, lehet beválik és megszokja. Azt elfelejtettem írni, hogy velünk alszik a babánk közös szobában.


Viszont, ha nem sikerül sem kell kétségbe esni. Meg fog érni az egyedül alvásra csak egy kis idő kell. Engem is ez nyugtat. 🙂

2021. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!