Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontom a 3 hetes babám, ha...

Elrontom a 3 hetes babám, ha cumit adok neki? Nincs tejem, tápszeres baba, de állandóan az üres cicimet akarja szopizni, már nagyon fáj.

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért rontanád el???Attól,h tejed nincs,a babának lehet nagy szopi igénye.Nyugodtan adj neki cumit,te is és ő is nyugodtabb lesz!!!2 gyerekes anyuka
2008. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. dec. 11. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

3 hetesen nincs üres cici!!!

hagyd szopizni és beindul a tejtermelés

2008. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy nincs üres cici csak egy olyan valaki mondja akinek van teje, vagy férfi.szóvaal aki nem tapasztalta, hogy nincs tej.

adj neki nyugodtan cumit, az még jobb mint az újja.

tudod a cumit majd elviheti a cica, de az újját.....

sok boldogságot

4,5 hós kisfiú anyukája, akinek egyáltalán nem volt teje.

2008. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adj neki, ha ez megnyugtatja :)


6 hetes korban szokott lenni még egy tejbelövelés, talán addig érdemes azért cicizgetni, hátha :D De ha nem, akkor nem, rengeteg tápis cumis boldog ember rohangál a világban. Szóval ne izgasd magad emiatt :) , de azért még egy próbát megér a dolog!

2008. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kéthetes korban adtam neki, és nem bántam meg. Ma már 3 és fél hónapos és teljesen jól megvagyunk. Nekem sem volt elég tejem.

Jó babázást!

2008. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!