Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? 5 hónapos...

Mi lehet a baj? 5 hónapos baba szinte állandóan álmos.

Figyelt kérdés

Dörzsöli a szemét, ásít és mindig nyűgös, sokat alszik, de nappal csak kézben hajlandó. Ma reggel 7-ig aludt 8-tól már nyűgös volt, ilyenkor olyan hangot ad, hogy hosszasan mintha morgolódna ez nyűglődés 9.30.-ig tartott akkor elaludt 1 órát aludt, de már ébredéskor láttam, hogy már akkor nyűgös, 11.30.-12.00.-ig, láttam, hogy továbbra is álmos, nyűgös és az egész nyűglődés kezdődött elölről.

Az utolsó 1 órát olyan brutális módon végig ordította, hogy szinte megijedtem. Mikor elviszem orvoshoz már több is látta akkor azt mondják makk egészséges.

Mit tegyek? Most elaludt, cicin.


2011. aug. 15. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szemdörzsölés, nyűgösség lehet fogzástól. Nálunk ez volt. Ásítozás viszont, igen, álmosság. Nem lehet, hogy az idő miatt, meleg van, nyomott idő. Vagy mindig ilyen a babád?

Próbáld meg a felvesz/letesz módszert. Mert ha úgy is nyűglődik, vagy sír akkor ezt simán kipróbálhatod. Suttogó c. könyvben van. Átküldöm ha nincs meg. Nekem is nagyon sokat szokott nyűglődni míg elalszik, főleg a délutáni alvásnál. A hang amit kiad, a fáradság miatt van,próbálja magát elaltatni.

2011. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a suttogó nem jött be, még jobban ordított, de a mai vitte prímet.:(

Sokszor ilyen, de ma nagyon. Patakokban folyt a szeméből könny és az orrát is ki kellett 3x orrszívozni.

2011. aug. 15. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy nem mindenkinek jön be. Csak 1 ötlet volt. Nem lehet, hogy tényleg fáj valami? Esetleg egy pici Panadolt próbálj meg adni neki.Hátha.... én sem vagyok híve a gyógyszerezésnek, csak a legvégső esetben adom. Eygébként ma biztos, hogy front van. Babám ma hajnali 4 kor felébredt és 5 ig játszott, pedig alszik rendesen (ha nincs fogzás).
2011. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet tényleg front van ennyire nem szokott ordítani. még mindig alszik.
2011. aug. 15. 15:38
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok Nálunk is hasonlók a dolgok ezt a suttogó könyvet én is elkérhetném?
2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap 3 órát aludt és mintha kicserélték volna. Éjjel is jól aludt és most is alszik.

A suttogót le lehet tölteni, ha beírod a google-ba kidob pár lehetőséget én is így töltöttem le, de sajna nem ér semmit, amit a hölgy ír olyan mint a kutya idomítás, de meg lehet próbálni, nálunk még jobban üvöltött tőle.

2011. aug. 16. 09:55
 7/7 anonim válasza:
köszike hát próba szerencse
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!