Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekiutodott a telefon a 2...

Nekiutodott a telefon a 2 honapos babamnak, lehet baja?

Figyelt kérdés

Véletlen a szemoldoke felett, homlokanál. Picit piros, kapott levegőt, nincs agyrazkodasra utalo jel.

Azért megis felek nehogy baj legyen kesobb.


Miutan beutotte sirt, tiszta piros volt, de megvigasztaltam, szoptattam, aztán elaludt.

Nem tunik ugy h baja lenne, de azért kemények es nehezek a mai okostelefonok.


2021. okt. 5. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baja nem lesz ennyitől :) Szerintem mindenkivel megesik az ilyesmi. Mire felkel, el is felejti.
2021. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk is tortent ilyen baleset,semmi baja sem lett,fog meg koppanni a buksi parszor 🥺
2021. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Hosszú év áll előtted, mire megtanul járni, szaladni...

Nyugi, nem kell paramaminak lenni

2021. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyik szoptatásnál én is ráejtettem. Nem lesz semmi baja, de nagyon szégyelltem magam hogy ennyire telefon függő vagyok.
2021. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat igazából nalam is ez a 3. eset. Előtte szoptatásnál 2szer ráejtettem én is. Van is gyomoridegem miatta.
2021. okt. 5. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát ne nyomkodd a telefont szoptatas közben és nem fogod raejteni. De amúgy semmi baja nem lesz tőle.
2021. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
6-os... Én komplett sorozatokat néztem végig szoptatás közben a telefonomon, nem olyan ördögtől való ez :D
2021. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

De akkor csináld úgy, hogy ne tudd fejbeverni, ha elejted. Azt nem értem, hogy miért erőlteted ezt, ha látod, hogy többször is előfordul. Válts pózt, tedd a telefont magad mellé, stb. Te sem örülnél, ha valaki fejen csapna egy ilyen nehéz tárggyal, a baba meg azt se tudja, mitől fáj neki hirtelen.

Ez olyan probléma, ami simán orvosolható.

Amúgy ennyitől nem lesz baja, később ennél sokkal durvábbak lesznek, persze ez nem azt jelenti, hogy nem kell vigyázni a kis fejére.

2021. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

7!


Pontosan hol írtam olyat, hogy ördögtől való lenne? Csinálja, engem nem zavar. Én olvastam szoptatás közben.

2021. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Volt, hogy pár hónapos lányomra esett a mobilom szoptatás közben kétszer is. Sírt, de szerencsére semmi baja nem lett. Utána már többet nem nyomkodtam a telefont olyankor, amikor szoptattam. Én is nagyon megijedtem, de már 2,5 éves, teljesen egészséges.
2021. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!