Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos a kisbabám (első...

10 napos a kisbabám (első gyerek), mikor épp nem alszik vagy szopizik akkor általában sír. Van pisi is, széklet is. Egyszerűen nem tudom mi lehet olyankor. Szopi után beteszem a kiságyba és elkezd sírni. Vagy ez normális ilyen kisbabáknál?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. A kisbabákat a testközelség és a szopómozgás nyugatatja meg. Egyedül, lerakva, ébren a legtöbbjük sír
2021. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém majdnem egy évig ezt csinálta, ő aludni is csak úgy volt hajlandó ha kézben volt vagy ha mozgatva volt közben, amúgy csak ordított....
2021. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én már teljesen el voltam keseredve hogy valamit nem csinálok jól vagy valami baja van szegénykémnek.
2021. okt. 7. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
1%
Oda kell neki adni az okostelefont vagy tabletet, ezt minden csodaanyuka így csinálja!
2021. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ekkora babát még altatni, ringatni kell. Nem fog magától elaludni ha leteszed. Az enyém ennyi idősen kifejezetten rajtam fekve szeretett csak aludni. Nincs segítséged? Valaki, akinek van gyereke és elmondja ezeket a dolgokat? Védőnő? Anyuka? Anyós? Testvér? Sógornő? Barátnő? Szomszéd? Akárki?
2021. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális, hogy sír. Nyugi, ha ellátod a szükségleteit akkor minden rendben. Az én kislányom az első 3 hónapot brutális hasfájás miatt szó szerint végig ordította. Amúgy szüksége van a közelségedre, ha van erőd/időd/kedved akkor vedd ölbe esetleg és ilyen kicsit rugózós mozdulatokkal "táncikálj" vele. A kislányomnak ez mindig bejött. Ne aggódj, mindent jól csinálsz!
2021. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen, normális, vedd ki a kisagyból ha sír. Az első egy hónapot kézben töltik és szinte folyamatosan szopiznak, szükségük van a testközelségre.
2021. okt. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!