Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom beadni a gyereknek...

Nem tudom beadni a gyereknek a nurofent? Valami trukk?

Figyelt kérdés
Eleg beteg lazas,22 honapos,csak onfeju,makacs,összeszorítja a fogat, a fecskendot is prbaltuk,minden kikop,kitol a nyelvevel,oklendezik es idegrohamot kap utana,majdnem harminc percig visitott a próbálkozás utan? Ilyenkor mit tegyek? Kupot ekkora gyereknek mar nem irt fel az orvos. Legutobb is nurofen nelkul maradt,mert ketten sem tudjuk beadni neki, most mar kezdek ideges lenni.
2021. okt. 9. 08:53
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg a dokit hogy mibe keverheted.

Én almalevet, joghurtot hallottam eddig, de utóbbit nem tudom elképzelni, én egy deci almalébe tenném hogy tuti megigya az egészet.

2021. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Nurofent sosem mertem etelbe,italba keverni. Sosem issza meg teljesen az innivalot sem. A d vitamin csepptol es fel oraig visit. Kaparja le a nyelverol... Miota azt is adni kell,mar olyan bizalmatlan,semmit nem akar elfogadni tolem...
2021. okt. 9. 08:57
 3/58 anonim ***** válasza:
60%
És hogyha álcázod? Például valamilyen módon belerakod valamilyen édességes, nasis csomagolásba. Pl kubu püré zacskóba, alul kivágod és valahogy össze zárod, mondjuk egy ikeas zacskó záró csipesszel vagy hogy hívják..
2021. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
50%

Kiskanál, be ha nem nyeli le újra

22 honaposan megérti mit mondasz, mond el neki, hogy elviszed ügyeletre, ott megszurják ha nem nyeli le. És hogy utána egyből ihat.

2021. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Dehogy erti az ugyeletet,orvost,szurit. Egy szot se beszel meg,megerti hogy hozd ide,tedd oda,nem szabad,hami,iszi,de elvont fogalmakat meg messze nem. Kubu pures otlet jo,csak hogy toltom bele muanyag tasakba? Meg azt se mindig issza am,csak amikor epp kedve van 🤨
2021. okt. 9. 09:12
 6/58 anonim ***** válasza:
46%

4-es: ez nem minden gyereknél működik. Az én lányomnál sem, pedig már 2,5 éves.

És ha csak kevés gyümölcslébe teszed bele, amit biztosan megiszik? Én így szoktam.

2021. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%
Nyomd ki a purét egy tálkába, Nurofen bele és kanállal add neki esetleg?
2021. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 babyboom567 ***** válasza:
55%
Keress másik orvost,nekem az 5 évesemnek is van kúp.Sőt a hányásra pl kifejezetten kúpot adnak.Még 2 éves sincs a gyereked, simán kaphat kúpot.
2021. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Azt a rohadt flamborint irja csak,attol meg hany,kihanyja es sose volt eddig meg semmi hatasa. Talkabol eszembe se jutott ,mar regota nem eszunk uveges gyumit. Hatha. Mondjuk ejszaka meg rosszabb,mert akkor kanalbol kene.
2021. okt. 9. 09:19
 10/58 anonim ***** válasza:
35%

A nurofennek van fecskendője. Belenyomod a kubu tasakjába, lezárod és szétnyomkodod.

Aki azt írja fenyegesd meg orvossal meg minden rémséggel az keressen fel egy pszichiátert és ne vállaljon gyereket...

2021. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!