Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszenek, amikor ilyeneket...

Tetszenek, amikor ilyeneket adnak a kislanyokra?

Figyelt kérdés
Egesz pici babakra is mar adnak mindenfele fejpantokat megcsattokat mint a miaheadband meg a minimind-os … szerintetek nem nevetseges ez?!
2021. okt. 13. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
3 lányom van. Sosem aggadtam ilyen dolgokat rájuk pici babaként.
2021. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Neked nincs jobb dolgod mint másokat figyelni,mi közöd van neked mindig ahhoz,hogy más mit csinál a gyerekével?

Úgy nevezi el minden szülő a gyerekét ahogy akarja,és azt ad rá ami neki jól esik.Sőt,enni is azt ad neki amit ő akar,inni is azzal itatja amivel akarja,bölcsődébe és óvodába is akkor járatja amikor akarja,stb.

FÜLBEVALÓT is akkor lyukasztatnak neki amikor akarnak,ebbe se kell 50.alkalommal bele kötni.

Mindenki a saját gyermekéért felelős.

MINDADDIG ameddig nem veszélyezteti a gyermeke egészségét és jólétét minden az ő dolga.

2021. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
2.! Feltettek egy kérdést, arra kellett volna válaszolni, lehetőleg kulturáltan.Neked ez nem sikerült! Nem szégyen ám intelligensnek lenni és pénzbe se kerül.
2021. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik, ízléstelennek és groteszknek tartom amikor egy kisbaba fejére egy ilyen háromszor akkora hatalmas bunkó izé van biggyesztve, nevetséges és szánalomra méltó látvány számomra. 2 lányom van, de ilyen bazári kiegészítője egyiknek sem volt, pedig a babadivatot is követem és felpántjaik is vannak, ízléses darabok, nem ilyen tányér méretű turbán izé amit tartani sem bír egy szerencsétlen újszülött.
2021. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ok #2, tény és való, hogy semmi köze hozzá, hogy ki hogyan öltözteti, neveli a gyerekét de attól véleménye még lehet...nem?? Személy szerint az ilyen aranyos, virágos hajpántok nekem nagyon tetszenek de feleslegesnek tartom azért ráadni, hogy otthon aludjon benne meg nekik még felesleges divatozni, nincs szüksége rá. Most, hogy közelít a lányom az 1 éves korhoz vettem neki ilyen turbán sapkát ami kicsit csinosabb szerintem de ilyen-olyan hajpántot továbbra is feleslegesnek tartom.
2021. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszenek az ilyen baba fejdíszek, de elfogadható, ha nem zavarja a kicsit. Vannak szolidabb darabok, ami 1-2 aranyos fotón oke, de azert gondolom egész nap nem tul jo érzés egy ilyen bigyó a fejükön.
2021. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Nekem sem tetszik,sőt a 6 hónapos babán a bőrkabát,a farmerkabát sem tetszik,meg a Converse tornacipő az 1 éves járni tanuló gyermeken

Én is követem a mai divatot,nem vagyok maradi,nem erről van szó,de azért ne ugy legyen már felöltözve a másfél 2 éves gyermek,mint egy tizenéves,vagy mint egy huszonéves

Némelyik anyuka túlzásokba esik,pár év múlva tényleg nem kell csodálkozniuk,hogy a 14 éves lányuk elkezd elk@rvulni...majd kétségbe esnek,hogy mit rontottak el

Hát ezt...egy gyereknek legyen gyerekkora,de ha ilyen giccses ruhákba öltözteti már a legelejétől,akkor ezt az értékrendet fogja követni,és el is várja,hogy mindent megkapjon


Egy 2 éves kislány anyukája

2021. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Össze gyűltek a játszótéri pletykafészkek 😅

Nem tetszik,és a gyerekem se hord még szívesen sapkát sem,de ha más adja a babájára az engem miért zavarna? A másik anyukának biztos tetszik,ha ráadja a babára.

2021. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Engem sem zavar,csak látom a gyermek nem tud megmozdulni

Nem járunk játszóra,mert van saját játszóterünk

Egyszerűen csak én is választ szeretnék kapni az ilyen anyukáktól,hogy miért adják rá a bőrkabátot

Egyik anyukától kérdeztem,azt mondta,azért adta rá,hogy gazdagnak nézzen ki a gyermek 😀 férjemmel mai napig,ha meglátunk egy bőrkabátos valakit,poénkodunk, hogy vegyünk mi is magunknak,hogy gazdagnak nézzünk ki

2021. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
4: vagyok, oh, engem sem zavar, nem megyek oda levenni és megjegyzést sem teszek amennyiben nem kapok erre irányuló kérdést, ettől függetlenül ocsmánynak tartom, most kérdezték, hát elmondtam mit gondolok, de nem szoktam a játszótéren, meg sehol sem ilyenekről pletykálni, ennyire nem érdekel, hogy ki mit csinál a saját gyerekével, mit aggat rá vagy mit nem.
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!