Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a gyereked jelenlegi...

Mi a gyereked jelenlegi legbossszantòbb dolga/szokása a számodra?

Figyelt kérdés
Az enyèm 11 hòs ès a legrosszabb most a pelenkázás, mert szinte 2 naponta zuhiztatnom kell a gyereket,mert fullba megmártòzik a saját 💩- ban, ficánkol, szökik, kiröhög. Pròbáltam mindent a kezèbe adni, ènekelni, beszèlni vele, de sajnos többnyire hatástalan, ráadásul a kukiját is fogdossa, aztán ìgy meg minden full cuccos a vègèn, szòval kivagyok :D A második pedig az, hogy altatásnál, mikor mellè fekszem, simizem stb nèha odavág visszakèzből, illetve beletúr az orromba, számba, tapizza az arcom, birizgálja a szemem,fülem, csipkedi a kezem ...🤦
2021. okt. 13. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Basztatja a szemüvegem, bármikor, amikor felveszem. Rászólok szépen, lefogom a kezét, nem használ. Aztán előveszem a szigorú hangomat, attól meg elkezd sírni. Úgyhogy amikor felveszem, garantált, hogy egy percen belül sírva fakad.
2021. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
A mienk 2 eves. Annyira kimeríti a feleségemet, hogy szinte megszűnt a szex. És engem is. Igyekszem részt venni a dolgokban. Reggel 2 óra séta csak vele. Már nekem is aludnom kell délben 1 órát. Este akkora üvöltéssel alszikel este 10kor, hogy megszólalni se merek. Nem beteg, csak hisztis, egész nap foglalkoztatnk kell. Elegem van, "ebbül baj lesz, more". Egyenlőre segít a jobb kezem. Egyenlőre... 40/F
2021. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
2es vagyok. Az fix, hogy tesó nem lesz. Először élje túl a házasságunk.
2021. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Turkál a szájában,22 hós.><

De úgy ennyi,más nem igazán.Ha rászólok abba hagyja,aztán törölhetem le a sok nyálat csuklóig.



Egy perc múlva megint a szájában van a keze.Van cumija,de csak alváshoz használja.

2021. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy még mindig ledobálja a kaját a földre, és hogy mostanság ha nem az van amit akar, csapkod. Vagy az asztalt, vagy az ajtót, vagy a combomra ver egyet. (Eddig azt sikerült elérni, ha bánt engem, akkor utána megsimogat és megölel, de azt nem, hogy ne is bántson)
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
2.5 éves én szeretgetem ő üt, ver, csíp 😔 Hiába bünti, bármi nem hat.
2021. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos és az egyik a pelenkázás nálunk is. Mintha nyúznák úgy ordít...potyognak a könnyei, ficánkol, megfeszíti magát. Én sem mindig tudom lefoglalni. Rángatja a kukazsákot közben. A másik, hogy nagyon karmol, hiába vágom a körmét. Továbbá amikor este altatni próbálom állandóan eldobja a cumit. Nem könnyű egy majd 9 kilós gyerekkel legugolni és felvenni de erre megoldás lesz a cumilánc.
2021. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7) Csak egy kis tipp,hátha segít.Nekem mikor sokat dobálta a cumit a fiam kiderült,hogy szomjas azért dobja le.Érdemes megkínálni valamivel,hátha..:D

Nem mondom,hogy tuti praktika,de hátha nála is valami ilyesmi a baj.Én nagyon mérges voltam mindig mikor már 50.alkalommal hallottam a földre koppanni a cumit.Aztán egy halk baba kuncogás töri az addigi csendet..

De az ivással többnyire utána megoldódott ez.

2021. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért megy a tesó oviba? Eddig miért nem ment? Miért volt beteg? Én miért kaptam el? Ő miért kapta el? Miért lesz még ilyen? Miért ilyen ez az óvoda? Miért van sok gyerek? Miért akkor születtek? Miért akarta az anyukájuk meg az apukájuk? Miért szeretik egymást? 🤦🏼‍♀️ 2,5 éves 😄
2021. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: :''D még másfél évünk van...
2021. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!