Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab body, rugdalózó,...

Hány darab body, rugdalózó, törölköző/kifogó, stb. kell az első 3 hónapban? Ha szeretni fogja a hálózsákot, abból mennyi kell?

Figyelt kérdés
Remélhetőleg decemberi baba lesz. :)
2017. okt. 19. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nekunk eddig 5budy 5rugi 1 halozsak van 2 kisnadrag es 6 kispolo. De decemberig meg szerzek be kisnadragot. Felesleges sokat venni mert naponta csereled meg igyis gyorsan kinovi.
2017. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Body*
2017. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
2 hálózsák lenne a legjobb mert ha pl sokat fog bukni mint az én fiam kicsiként, akkor minden nap mosni kell majd az egyiket, és nehezen szárad mert vastag. Body 10-10 rövid és hosszú, rugi is 10 db elég, úgy is max 2 naponta mosni fogsz. Törölköző 2 db elég. Ami még kell decemberi babának az vastag kezeslábas a babakocsiba amikor elmentek sétálni, meg vastag sapka.
2017. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Vettem pár pulcsit meg nadrágot is, de azt max. akkor szeretném ráadni, ha "olyan" dolog van. :)

Meg nem tudom, elég-e a napi egy, mennyire gyakori, hogy kifolyik a pisi-kaki, vagy lebüfizi.

2017. okt. 19. 07:45
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
3as vagyok, a hálózsákhoz még annyit hogy egy-két mérettel nagyobbat vegyél, pl 68assal jobb kezdeni, mert csak a hossza változik, és így nem növi ki olyan gyorsan.
2017. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És a rövid bodyt a hosszú alá adjátok? Vagy külön-külön attól függően, hogy mennyire vastag a rugi?
2017. okt. 19. 07:46
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Napi 1 nálunk biztosan nem volt semmiből. Minimum 3 szett ruhát koszolt össze minden nap, mert sokat bukott, kifolyott a pisi, nyakig kakás volt... de majd meglátod te is nemsokára :D
2017. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
attól függ hány fok van nálatok. ha 20 fok alatt van, akkor rövid body, arra hosszú body, arra rugi. ha 23 fok körül van a lakásban, akkor elég szerintem egy hosszú rugi és egy hosszú body.
2017. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

20 fok körül van.


Még annyit szerettem volna, hogy harisnya kellhet egy ekkora babára, vagy az nagyon kényelmetlen még neki?

2017. okt. 19. 07:49
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
adhatsz harisnyát is nyugodtan, csak arra figyelj hogy olyan legyen, amiben az anyag a hasa körül gumis, és ne csak egy gumi legyen körbe befűzve. az nagyon vághat.pl mi a pepconak a vastag harisnyáját nagyon szeretjük, mostanában még láttam, hogy árulják, nagyon kényelmesnek tűnik, és vastag is :)
2017. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!