Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt hogy csinálnátok?

Ezt hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ha iker babák születnének, akkor már a kezdetektől külön szobában laknának, vagy hogyan oldanátok meg?

Van nekik külön szoba, külön szekrény, bútorok. Hogyan rendezkednétek be?


2021. okt. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy közös saját szobában lennének (azaz nem a szülői hálóban). A kiságyaik egymás mellé tolva hogy lássák, hallják egymást. Egy pelenkázó szerintem elég, szekrényből ha van hely lenne több, de ha nincs akkor külön polcok a ruháiknak.
2021. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Én iker vagyok Minekt egy szobába raktak és egymás mellett volt az ágyunk. Nekem biztonságot adott a tesvérem jelenléte teljesen természetes volt, hogy egy szobánk van. A kamaszkorig persze akkor szétraktak , de ez így volt tökéletes:)
2021. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szobába tenném őket. Az ikrek mások, ők nem szeretnek külön lenni, főleg ha kicsik. Ha később szét akarnak válni, akkor megcsinálnám a két külön szobát a két gyerek ízlése szerint.
2021. okt. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanaz a helyzet, mint a 2es válaszolónál. Jó volt az egy szoba nekünk. Kamaszként lett igény a külön szobára.
2021. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!