Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hóbapos a babám. Koraszülött...

4hóbapos a babám. Koraszülött 33. hétre szültem császárral. Normális az, hogy csak most próbálgat hason bal oldalra fordulni? Hipp alma citromfű teát adhatok neki forralt viz helyett? Tápszeresek vagyunk.

Figyelt kérdés
Reszelt alma levét már adogatom neki kanalanként.
2008. dec. 12. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor négy hónapos a babbád, ha kb 40. hétre született.Ha 33 hétre akkor le kell belőle vonni 7 hetet. Szerintem nagyon jó ha már próbál oldalra fordul, ő nincs elkésve.Az én babám 35 hétre született most 6 hónapos és kb 3 hete fordul hasra és vissza. Ha már adod neki akkor talán jöhet a Hipp bár mi 4 hónapoan csak tejpépét ha-s ,5 hónaposan gyümölcs és a hipp tea is 6 hónaposan zöldségeket ettünk, a védőnő így tanácsolta. üdv
2008. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Az én babám 36-38.hétre született (máig nem tisztázódott, az biztos, hogy korábban) és kb 6 hós volt, amikor elkezdett hasról hátra forogni(5 hósan még csak körbe forgott) 6 hótól viszont minden jött egyszerre! Kúszás, négykézlábazás, felállás, kapaszkodva menés. Egyedül, kapaszkodás nélkül 15 hós kora óta megy,.


Nyugi, nem kell semmit siettetni! Nem kell aggódni, hogy mikortól mit kéne csinálnia. Ő majd fogja érezni, hogy mire képes már a kis teste. Ha később is csinál dolgokat, az se baj!

2008. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi marhára nem vagyunk koraszülöttek, 40 hét 2 napra születetett 4455 grammal, jöv héten lessz 4 hós, de esze ágában incs forgolódni. Ne izgasd magad, van, hogy később kezdenek el valamit, de behozzák magukat.Nem szaba erőltetni.
2008. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!