Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortába milyen ajándéko...

Pelenkatortába milyen ajándékokat rejtsek el?

Figyelt kérdés

Nővérem hamarosan szülni fog

Pelenkatortát szeretnék nekik csinálni. Benne pedig elrejteni sokmindent. A tetejére pedig a plüss játékot. De igazából olyan sokminden nem jut eszembe (sudocrem, szakálka, rágóka, cumi, kisruha, textil pelenka... hirtelen ennyi jut eszembe.)


2021. okt. 17. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát egyrészről informálódj, hogy mire van szüksége. Nekem egy komód alsó fiókja tele van bontatlan cuccokkal, mindenki jó szándékból hozott vagy olyat, ami már volt, vagy amire nem volt sosem szükség.

Másrészről szerintem valami olyasmi is lehetne benne, amit tesódnak szánsz, nem a babának :)

Egyébként, ami még hasznos lehet: popsitörlő, csörgő - esetleg X összegű utalvány Brendonba, vagy vmilyen babajátékokat forgalmazó üzletbe, pl a Little Dutch termékek nagyon jók és fából vannak - Babakonyha c. könyv, babáknak való kapucnis törcsi, babazokni.

Így hirtelen pár dolog, aminek mondjuk én örültem volna (vagy örültem is, így ismertem meg a Little dutchot).

2021. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ajándékutalvány dm/rossmann/müller/brendon üzletekbe.

Kis tubus Lansinoh bimbóvédő krém

Cumilánc

Melltartóbetét

Popsitörlő


Egyébként ha jót akarsz, pelenkákból tegyél bele többfélét. Néhány helyen lehet darabra is venni pelust, így többet is kipróbálhat, és ha valamelyik mégsem válik be, nem megy az egész a kukába.

2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊😊
2021. okt. 17. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg valami ajándékutalványt egy jó kajarendelő helyre. Az mekkora könnyebbség már, amikor rájössz, hogy nem kell főznöd, akár rendelhetsz is valamit.
2021. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz 😊😊
2021. okt. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!