Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az órabérük a babysitte...

Mennyi az órabérük a babysittereknek Budapesten / Pest megyében? Melyik korosztályt érdemes megkörnyékezni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

500-1500-ig éjszaka van, hogy 3000-ret is elkérnek.

Én is vizsgáztam és ajánlom figyelmedbe, hogy csak olyat válassz akinek babája is volt már, vagy van. Én levizsgáztam és most van egy 4 hós babám, hát elég érdekes lehet egy lány/nő egy gyerekkel akinek nincs tapasztalata, az idősebbek meg egész másképpen viselkednek velük, mint mi fiatalabbak, más kór, más szokások.Tapasztalt/babás/ 25-35-ig...sztem

Én fogok válalni gyermekfelügyeletet a sajáz házunkban a saját gyerekem mellett....szszm-on

2008. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Szigethalomról érdeklődöm :) de én is a saját otthonomba várnék, és heti 1-2 félnapra, amikor is a házimunkámat meg tudnám csinálni. Nincs valaki ismerősöd esetleg? köszi :)
2008. dec. 12. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves vagyok, 1 évig voltam egy 2,5 éves kisfiú mellett, naponta, reggel 9től du 13ig. Ja és persze néha egész nap, de sokszor. vidéki vagyok, Pest megye.

először az anyuka 400ft/óra adott, majd kb 5hónap után emelt 450ft/órára. De névnapra, szülinapra, karácsonyra köszöntöttek. Azért jöttem el, mert terhes lettem, és már nem tudtam csinálni.

szerintem a fiatalabb korosztály jobb

:))

2008. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szép pénzt kérnek,nem mondom.....

Èn is vigya´ztam gyerekekre,de N.országban.Akkor még nem volt gyerköcöm.....Nem kell,hogy gyerekes anyuka legyen,csak legyen türelme,szeresse a gyereket....

mindenfe´leképpen csináljatok 2-3 próba napot,amikor te is ott vay e´s lásd hogy reagál a gyereked és a vigyázó.

túl fiatalt nem ajánlok...Èn 23évesen vigya´ztam elözször 1 kisfiúra 2 évig.velem tanult meg járni :)

Utánna 3 évig 3 gyerekre.3,4,5évesek voltak.

Mára nekem is van saját kislány :)

2008. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben bemennék a szszmiklósi vöröskereszthez/ott vizsgáztam/ott tuti tudtak ajánlani vkit!!3 hónap múlva mi is miklósra költözünk, majd keresni kell egy csereszabatos anyukát, amíg az egyik takarít addig a másik vigyáz a kicsikre :o)

Mennyi idős a baba?

Mi 4 hósak vagyunk!!

2008. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!