Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik még ilyen? Van valami...

Létezik még ilyen? Van valami hivatalos neve?

Figyelt kérdés
Régebben kb 10-15 éve láttam egy ismerősömnél hogy azokat a pelenkákat amelyiken nem volt tépőzár /gyári hibás volt/ egy nylon szerű anyaggal kötötte fel.Gondolom ilyesmivel köthették fel anno a textil pelust is.Vékony fehér nylon szerű volt,két oldalt megkötötte.Hasznát tudnám venni,ugy tűnik selejtes a pelenka amit vettem és szinte minden másodiknak leszakad az egyik oldalon a tépőzár.
2010. szept. 2. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
gumibugyi?
2010. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
létezik, tescoba pl. tuti van.
2010. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gumi bugyi szerintem.Hasonló vagy ugyan olyan anyag mint az kiságyba a matracra való vízhatlan lepedő.Megnézem a tescoba ez jó ötlet,mert ott vettem ilyen lepedőt is,más nem abból vágok ki olyat :-)
2010. szept. 2. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] Gondolom erre gondoltál. Kérdezz rá bababoltokban vagy pelenkadiszkontban, szerintem ott kapható vagy beszerzik neked!
2010. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tescoban van! De ha veszel tescoban 5 db bugyit, az még gazdaságosabb, mert nem kell eldobni kimoshatod! És ha leszokik a pelusrol is jó lesz,
2010. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket ez az!Vagyis hasonló volt de hát azóta eltelt pár év,biztosan változhatott.Még egyszer köszi!

Van kis bugyink de azt előszeretettel tolja le a gyerkőc,ezt pedig rá tudom kötni a pelusra és jól fogja a tépőzár helyett.

2010. szept. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!