Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapható az angolvíz? És...

Hol kapható az angolvíz? És mi a hivatalos neve, hogy találom meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Gripe Water.Régebben DM-ben,Rossmannban is lehetett kapni.
2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt keresem már pár hete, de sehol nem lehet szerezni. A vaterán meg a tesz-veszen nem merek rendelni, mert előre kérik a pénzt, és aztán vagy küldik vagy nem.
2011. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dm-be lehet kapni biztosan. Meg nagyobb bababoltokban is.
2011. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, hogy beszüntetik, és nem lesz a piacon többet. egy gyógyszertárban sem lehet kapni
2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk pont ma jött meg,e-bay-en keresztül rendeltük,egyenesen Angliából jött, 2nap alatt ideért,1700ft volt postaköltséggel együtt.Én is kerestem mindenhol,de sehol nincs.Vateráról is nyugodtan vehetsz,szerintem ha sok pozitív visszajelzése van az eladónak,akkor megbízható.Nem hiszem,hogy 1700ft-on fog meggazdagodni,amit egy terméken keres,ha sok a negatív/semleges vélemény akkor ne rendelj,de e-bay-en is előre kell utalni a pénzt,és itt is a pozitív visszajelzés dönt,hogy ki milyen megbízható(ez külföldi oldal,külföldi eladókkal).

Üdv

2011. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!