Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normail hogy 15 honapos...

Normail hogy 15 honapos lanyom ha hisztizik vagy ideges valamiert akkor huzza a hajat az arcaba csip vagy belem. Tiszta duh olyankor alig tudom leallitani hogy megusse magat. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt anyas.Most egesz nap az olembe ul es csak ugy jatszik ha en is jatszom.De igy semmit nem tudok csinalni es ahogy irtam ha rajon a hoppare akkor csapkod,csipi magat vagy engem.Amugy jo kislany.Mindig szeretget,simogat.
2010. szept. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a dac és a hiszti korszak. Üdv a klubban. 18 hós kisfiam detto ugyanezt csinálja. Engem ilyenkor elfog a nevetés, akkor még jobban bemérgeli magát és gyorsan abba is hagyja,, mert látja hogy nincs értelme.
2010. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hós kislányom ha ideges ,a fejét üti, vagy beleharap a saját kezébe, aztán mutatja hogy fáj :)
2010. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb ilyen korban kezdődött nálunk is,most 19 hónapos a fiam,még ritkán csinálja,haj húzás,fej ütése persze a sajátját a csípést már elfelejtette szerencsére :-) remélem most már leszokik majd róla.Olyan erővel tudja tépni a haját,de mintha nem is fájna neki.Jaa és a másik amit előszeretettel csinál ha hisztizik,babakocsiban ülve a háttámlához hátra veri mondhatni csapkodja a fejét.Más elszörnyedve nézi mi baja a gyerekemnek,sziszegnek hogy az hogy fájhat neki,miért nem teszek semmit,pedig csak hisztizik.Ha rászólok jobban csinálja,ha nem szólok hamar befejezi,hát ezért hagyom rá,persze utána mondom neki hogy ezt nem szabad.

Hihetetlen mit ki nem találnak,fájdalom küszöbük meg valahol a csillagos egekben van,legalább is a fiamé :-D

2010. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!