Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszprémiek figyelem? Hol tudnám.

Veszprémiek figyelem? Hol tudnám.

Figyelt kérdés

Hol tudnám kislányom fülét kilövetni,milyen árba,és mi a menete.

Időpont egyeztetés?Tudnátok akkor elérhetőséget is írni?

Veszprémben szeretném,vagy Balatonalmádiba.

Ha kilövetem a gyógyfülbevalót meddig használhatja?Van időhöz kötve?

Aranyat kicsit később kapná,de kilövetni szeretném.Már elmúlt 3 hónapos.

Köszönöm


2010. szept. 3. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az 1hónapos vizsgálaton kérdezte meg a védőnő,hogy szeretnénk-e kilövetni,mert megcsinálja.

Időpontot kellett kérni.A kislányom 3hónapos volt mikor elvittem.Kicsit sírt,de inkább az ijedségtől.

2hónapig kell ez bent legyen,utána lehet belerakni az aranyat.Nem fáj neki,nem gyulladt be,nem kell vele csin.semmit,nem is piszkálja.

Ja és 3000Ft volt fülbevalóval együtt.

Szerintem kérdezz rá a védőnőtöknél,de kozmetikusok is szoktak lőni.

2010. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Gyulafirátóton csináltattuk meg, a gyermekorvosi rendelőben dolgozó aszisztensnővel. Nagyon aranyos, múlt évben volt 1500ft fülbevalóval együtt. Hat hetet ajánlanak a gyógyfülbevalóval, de mi 3 hét után kicseréltük mert semmi baja nem volt, nem gyulladt be. A rendelő telefonszámán el lehet érni a hölgyet, utána lehet időpontot egyeztetni vele. Veszprémben is van több helyen, de azokról sokat nem tudok, személyes tapasztalat csak itt van. Sok sikert.

2010. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!