Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós melltartót hol...

Szoptatós melltartót hol vesztek anyukák?

Figyelt kérdés

Olyan szopis melltartót keresek ami tart is és pici szivacs is van benne. Sinsaynél láttam ilyet de nem tudom jó lesz e.

Iletve szülés utáni bugyi amibe benne van a betét is, amit egyszer használsz és eldobod. Ez mennyire tartja bent a cuccot? Legutóbb a betétes megoldás ás nagyon rossz volt.

Köszönöm 🥰🥰🥰



2021. okt. 28. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Melltartó: Bonprix, szépek, kényelmesek és tök jó áron vannak.

Bugyiban nem tudok segíteni, nekem nem volt bajom a betéttel, mondjuk én moshatót használok, az sokkal kényelmesebb.

2021. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én ilyet használtam szülés után, a legjobb választás volt: [link]
2021. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix, lidl.
2021. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Bonprix, lidl melltartó szempontból, bár a lidlisben szivacs nincs, én mellbimbó betétet tettem be ha kellett, otthon meg mindegy volt.

Betét meg nekem is csak a bugyis, a betét semmit sem ért. Talán tena fix volt, dm-ben vettem.

2021. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a hellomami-ban vettem a szoptatós melltartóimat. Szokott lenni akció is, amúgy nem olcsó. De elégedett vagyok, mert egész jól tartja a F kosárméretű melleimet.
2021. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lidl. Használtan is ki lehet fogni néha jókat.
2021. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én h&m-ben vettem mindet, van többféle fazonú, nincs rájuk panaszom.

Szülés utánra pedig tena felnőtt pelenkát, nagyon bevált, éjszaka se szivárgott semmi.

2021. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a hm-es vált be, van olyan modell, amiben van szivacs, 2 db-osban szokott lenni, jol nez ki, tart, és kényelmes is. De az első időkre amikor még nagyon be tud feszülni a mell, érdemes venni 1-2 teljesen puha szivacs nélküli darabot is, mert akkor kegyetlenül tud nyomni a legkisebb merevítő is.
2021. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Melltartóhoz nem tudok hozzászólni, sose kellett, de szoptatós egyebeket a H&M-től és a Babavártól rendeltem, bár ez utóbbit inkább ne tettem volna. Inkontinencia bugyi sajátmárkás kiadásban minden drogériában van, de a müllerben a legolcsóbb. Mindenben egyeznek a Tenával, szóval nem érdemes többet fizetni a márkanévért.
2021. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LC waikiki :)
2021. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!