Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön ugyanazokat a...

Külföldön ugyanazokat a tápszereket és babyételeket meg lehet venni mint itthon?

Figyelt kérdés
ciprusra mennénk ki és nem tudom, hogyan készüljek.jelenleg 9 hónapos babánk van.
2010. szept. 3. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb eu-s országban igen, csak lehet hogy a neve más. Én nem Cipruson lakom, de nálunk is van pl nestlé-s tápszer, csak a neve más, asszem otthon beba-nak hivják.

Meg voltam más országban is, és ott is más volt a neve ugyanennek a tápszernek.

2010. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló,ahol te élsz ott mildibe és hipp van,ha igen akkor azok milyen néven futnak?
2010. szept. 5. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia aktuális még a kérdés?

Mi is külföldön élünk és hát tápszer 2 fajta van nálunk.A nestlé-től NAN és van egy másik a Tutteliezek folyékony formában és porban is kapható.És van azt hiszem slilanc is.Üveges kajcsik Hipp és van Nestlé is,de nincs olyan mint Magyarországon.Max gyümölcs.

Üdv 10,5 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!