Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babyételeket vesztek a...

Milyen babyételeket vesztek a babátoknak és miért? Az elsö honapokra gondolok amikor még nem eszik annyit és felesleges vele bajlodni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hippet vettem, mert abban bíztam. nincs benne hozzáadott cukor, rengetegen ott van a bio embléma. a fiam szerette.
2010. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
kecskemétit vettem, azt szereti a fiam, azt is a hipp gyártja, a minőség ugyanaz, az ára viszont kedvezőbb. Én először magam főzőcskéltem, majd amikor láttam hogy kb. fél üvegnyit me.genne, akkor vettem az első üvegeset. Egyik felét egyik nap másikat másnap eszi ebédre.
2010. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Kecskemétit veszek.Igaz, hogy több fajtájában van cukor, de annyi kell.Szintén fél üveggel eszik meg egy alkalommal.

/Z/

2010. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is a Kecskemétit vettem anno. Amikor már jobban evett, akkor kezdtem el főznin neki.
2010. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Én Univert veszek. Vettem Kecskemétit is, de utólag láttam hogy cukor is van benne.
2010. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én főzök neki. Húsvétkor megyünk az anyóshoz vidékre, bébiételt vettem. Gyümit is és főzit. HIPP-et és Univert, mert azokban nincs cukor.
2010. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Én univert és dm-eset vettem neki.Ami megmaradt elraktam másnapra.

2010. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem vagytok normálisak... komolyan. aki nem kecskemétit ad, azt le kell pontozni????

NEVETSÉGES EZ AZ OLDAL!!!!!!!!

2010. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17.13-as vagyok:

Tényleg vicc, amit egyesek csinálnak. Megkérdezi a kérdező mit adok, leírom, hogy HIPP és Univer és 0%-ban vagyok hasznos válaszadó. Röhej!

Aki Kecskemétit ad, az mennyivel hazsnosabb válasz? vagy itt van vki aki a Kecskemétinél dolgozik.? :DD

2010. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók!Köszönöm hogy írtatok Nekem,DE NEM ÉN PONTOZTALAK LE TITEKET!!!!
2010. márc. 25. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!