Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltilthatom a gyerektől ?

Eltilthatom a gyerektől ?

Figyelt kérdés
Anyósom tegnap elvitte a kislányom délutánra aki egy éves . Már hónapokkal ezelőtt felhozta hogy miért nem lövetjük ki a gyerek fülét. Mi elmondtuk neki hogy nem szeretnénk , majd lesz neki ha később ő kéri . Erre tegnap úgy hozta vissza a gyereket hogy mindkét füle ki volt lőve . Normális ?

2021. okt. 28. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez annyira bicskanyitogató, hogy nem találok szavakat... és ezek után remélem nem maradt foga az anyósodnak. Én tuti nem hagytam volna balhé nélkül.
2021. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Eltilthatod.


Ja amúgy jönni fog egy csomó nő, aki szerint jól tette az anyós, mert amint kibújik a gyerek feje már ki kell lőni a fülét, nehogy emlékezzen a fájdalomra 😂😂😂 (amúgy nem fáj, csak egy kis zsibbadás, én 7 évesen kaptam és jó emlékeim vannak)

2021. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az benne a legszebb hogy még neki állt feljebb . A férjem is kiabált vele . Képes volt csak azért megcsinálni ezt mert szerinte egy lánynak kell fülbevaló . Egyszerűen szét vet az ideg tegnap óta .
2021. okt. 28. 12:52
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Az tuti, hogy jódarabig a küszöböt nem léphetné át!!!
2021. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én pont úgy látom ahogy te voltál ha már nagyobb és ő szeretné nem fog fájni . Azt szeretném ha jó emlék lenne és látnám hogy mennyire örül neki . Nem pedig azt hogy ordítson mert gőze sincs hogy mi történik vele .
2021. okt. 28. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Jelentsd fel a rendőrségen. Én tuti ezt tenném. Es egy életre megszakítanám vele a kapcsolatot.
2021. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mi kilövettük a lányunk fülét pár hónapos korában, de ettől függetlenül még szerintem is helytelen amit anyósod tett, én is kaiakdtam volna! Ha velünk csinálta volna meg (még úgy is, hogy nálunk alapjáraton tervben volt a füllyukasztás), biztos hogy egy jó darabig nem hagynám felügyelet nélkül vele a gyerekemet... Az meg őt minősíti, hogy nem érti miért akadtatok ki. No comment...
2021. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég 😮😮

Mi is kilövettük,de ez durva,hogy anyós elvitte,és a beleegyezésetek nélkül megcsináltatta

Mi lesz késöbb? Köldök piercing? Tetkó?

Én eltiltanám tőle,vagy felügyelettel...

Nem csoda,hogy megesz az ideg,ilyet egy normális nagymama nem csinál

Tiszteletbe kell tartani a szülők döntését

2021. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy egy darabig nem kellene átlépnie a küszöböt. Remélem helyre lett rakva.
2021. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Még most sem fogom fel hogy volt ilyenre képes . Hiába tettük helyre. Pont az előbb már telefonált a férjemnek hogy át jönne . Mintha nem is történt volna semmi .. és persze ő van megsértődve hogy nem láthatja az unokát . Látni sem akarom mostanában. Ebből látszik nagy az isten állat kertje .
2021. okt. 28. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!