Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eltilthatom a gyerekem az...

Eltilthatom a gyerekem az anyòstol?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk munka utàn mentem hozzàjuk utàna haza.Pàrom minden hònapban leadott neki 50.000ft ot de nem volt neki elég és elkezdett üvölteni velem hogy adjak neki 10.000ft ot mert ott voltam kezet mostam tv-t is néztem szòval fizessek..itt betelt a pohàr és összeköltöztünk pàrommal..4hònapos terhes vagyok de mikor anyòs megtudta üvöltött pàrommal hogy vetessük el stb..pàromat 3évesen bentlakàsos suliba adta plusz rendszeresen verte mikor hazavitte mert hogy miatta nincs élete stb..Most meg babaruhàkat vett nekünk és vàrja a picit..na én egy percre se adnàm a kezébe idegbeteg egy nõ nyugtatòkon él félteném a picit..25évesel vagyunk..eltílthatom tõle?
2016. ápr. 20. 12:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt is megtudta hogy pàrom új munkahelyen kezdett dolgozni és azt mondta hogy be fog menni és érdeklõdik majd hogy mennyi a fizuja és majd az alapjàn eldönti mennyit adjon le neki mivel pàrom àrulta el neki..Leégetné ennyire egy normàlis anya a sajàt fiàt?
2016. ápr. 20. 12:55
 2/19 A kérdező kommentje:
*nem
2016. ápr. 20. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyszülői láthatás és jog is van. DE a párodnak elmondhatod, hogy kezelje az anyját, és nőjön fel végre!
2016. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kene leadnia bármennyit is, ha már nem nála lakik? Egy fityinget se adjato neki.

A kérdésedre válaszolva ugy tudom eltilthatod, én is ezt tenném, csak egy ilyen nemnormális embertől minden kitelik, kicsit félnék a bosszútól, de inkább minthogy a gyerekem veszélyeztessem.

2016. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem vagytok kötelesek tartani a kapcsolatot, amint a helyzet is példázza, valószínűleg ő sem fog annyira ragaszkodni a dologhoz,ez a babaruhás kezdeményezés inkább csak hirtelen jött ötlet, utána megbolondul majd megint. Beszéld meg a pároddal, gondolom is a te véleményeden van. Nem kell kijelenteni,hogy eltiltod,az csak felkorbácsolja az indulatokat,egyszerűen ignoráljátok a nőt. Bár azért az az egy dolog érdekelne,hogy hol van olyan iskola,ahová 3 éves gyereket bentlakásra be lehet adni... Vagy állami gondozásba adta,utána meggondolta magát?
2016. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3 évesen bentlakásos iskola?!Na ne már.....
2016. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kõszegre adta be annyit tudok.Igazàbòl nem feszegettem a témàt mert tudom ez megviselte õt.Én nem talàlkoztam vele fél éve de pàromnak oda kellett menni valami papírok miatt..Akkor is pròbàlt beszélni az anyjàval de csak azt hajtogatta hogy egy gyerek mennyi pénz stb..gondolom azt akarta hogy ink.neki adjuk azt a pénzt,de persze semmit nem kap..13 éves koràba kihozta onnan beiratta rendes suliba és mikor nyàriszünet volt mondta neki hogy egy hetet kap hogy talàljon nyàrra munkàt vagy kirakja az utcàra..ezt egyszer meg is tette akkor a lépcsõhàzba aludt egy éjszakàt..köszönöm a vàlaszokat.Remélem jòl alakulnak a dolgok :/
2016. ápr. 20. 13:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kérdező hetes ovira gondolta, mert azt viszont el tudom képzelni.
2016. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem bentlakásos ovira gondolt. Egyik ismerős is oda iratta a gyerekét mert nincs hozzá türelme.
2016. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok nem tudom hogy van e ott valami gyerek otthon vagy hasonlò mert sose néztem utàna de most belenéztem a biziébe azt írja 1999ben kezdte ott a sulit..tehàt 7évesen..De mind1is nem ez akart lenni a lënyeg :)
2016. ápr. 20. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!