Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni a hisztiző...

Mit lehet csinálni a hisztiző gyerekkel, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés
Másfél éves. Még nem lehet megbeszélni vele. Ő se beszél még így nem tudja elmondani mi van. Szerintetek mi a legjobb módszer ilyenkor?
2021. okt. 28. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elterelés.
2021. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért ez helyzetfüggő, hogy hol vagytok, van-e közönség, miért megy a hiszti. De gyerekenként eltér, hogy mi válik be. Ami az első gyerekemnél bevált, a másodiknál nem.
2021. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyszem fiamnál se mindig ugyan az válik be
2021. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: legyen akkor egyik helyzet az otthon, másik az utca.
2021. okt. 29. 09:07
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: és mik azok amik be szoktak válni.
2021. okt. 29. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelmen kívül hagyás,megbeszélés, kizökkentés, szobába küldés, játék elvétel. Vagy mondjuk boltban megmondom hogy nem kapja meg amit választott. Ilyesmi.

Először mindig próbálom megbeszélni vele, aztán próbálom elterelni, kizökkenteni. Ha ez se válik be ignorálom majd a szobájába küldöm vagy büntetést helyezek kilátásba. Fontos hogy ha már a büntetésnél járunk, akkor azt be is váltom ha nem fejezi be.

2021. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a táncolás éneklés. Csak nézett hogy mi történik??? 😄
2021. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A helyek közt a különbség, hogy ha otthon vagyunk, erélyesebben rászólok, az általában bejön (az én gyerekeimnél). Az utcán van közönség. Sok gyerek kihasználja, hogy a szülőnek ciki a nyilvános műsor, így addig visít, amíg a szülő kötélnek áll, csak, hogy ne legyen égő. Nálunk az vált be, hogy közöltem vele, hogy ha nem hagyja abba, otthagyom. És elindulok, ő meg abbahagyja, de utána nem is nagyon próbálkozik ezzel. De a tesóm gyerekénél ez nem válik be. Ezt ki kell tapasztalnod.
2021. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem még nem beszél, így nem annyira lehet vele megbeszélni dolgokat. Most egyszer kétszer az vált be, hogy valami kajával kínáltam amit szeret. Pl banán, sült krumpli, túró rudi.
2021. nov. 2. 08:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a kajás módszer nálatok bevált, akkor alkalmazd! Egy biztos! Hogy közben te maradj nyugodt! Ha látja rajtad, hogy a hiszti hatására feszült leszel, kilelsz magadból, akkor ezt ki fogja használni majd ha nagyobb lesz. Ja, és az nem nyugtatja meg.
2021. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!