Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a babám étvágyán?

Figyelt kérdés
Tizenegy hónapos a kislányom, fogunk még egy sincs, de nem ez a probléma. Hanem, hogy délbe nem nagyon akar enni főzelék félét, illetve nehezen fogad el bármit is. Mit tudnék tenni, hogy újra jó étvágya legyen? Ez az állapot már lassan két hete áll fen. Elmúlt egy hónapba csak 10 dkg hízott.
2008. dec. 12. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem beteg,akkor próbáld meg játékossá tenni az étkezést + ne érezze rajtad,hogy stresszelsz e miatt. Meg lehet azt is próbálni,hogy másképp,másfajta ételeket készítesz neki,esetleg nem te eteted,hanem apa vagy a nagyi/dédi stb.
2008. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezen görcsöltem, tudom nehéz, de bízd rá. Ha úgy érzed keveset evett pótold anyatejjel vagy tápszerrel. A kislányom nemsoká 1 éves és még most is előfordul, hogy kap plusszba tápszert. Amúgy azóta eszik jobban, mióta ráhagyom. Ja és a legnagyobb hiba, amit elkövettem a "csak még egy kanállal" Na így lehet megutáltatni velük a kaját.
2008. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!