Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit okoz, milyen viskedése...

Mit okoz, milyen viskedése lesz annak a babának, akivel kiabáltak 1-2 éves kora körül?

Figyelt kérdés

Alig van segítségem, kisfiam 1 éves, alig alszunk, fáradt vagyok és neha rakiabálok. Szörnyen érzem magam, szar anya vagyok.

Meg se érdemlem, hogy engem választott.

Mit okozok neki ezzel a későbbiekben?

Próbálom kontrollalni magam, de ritkán sikerül...


2021. okt. 29. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy valaha folyt volna olyan vizsgálat, hogy kiabáltak volna gyerekekkel, aztán figyelemmel kísérték volna a további életüket. Nyugi.
2021. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Megesik. Kimerül az ember, megemeli a hangját.

Szerintem inkább ez mint később zéró tekintély és a 13 éves megveri az anyját, mert az mindig tutujgatta.


Arany középút. Nem kell vele kiabálni folyamatosan, de ha rosszalkodik igenis legyen egy szigorú tekintélyt parancsoló hangod aminél tudja hogy abba kell hagyni.

2021. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen idióta anyát kapott.

Egy kis cuki amúgy, egy két dolog van amit nem sikerul (még) megértenie, hogy nem szabad.

De én meg kiabálok, csapkodok, dühöngök.

Kimerült vagyok és türelmetlen.

Lassan eltelik ez az itthon töltött idő, mehetek vissza dolgozni, én meg nem élvezem ezt az egészet! És annyira bánt!

Pedig imádom a gyerekem.

2021. okt. 29. 21:38
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én sem élveztem az első éveket. Erre születni kell. De ahogy elkezdett beszélni egyre jobb és jobb lett. Minél értelmesebb annál jobban élvezem, játszani nem szeretek, de beszélgetni, sétálni vele, poénkodni vagy megvitatni az élet nagy dolgait imádom. Szeretem tanítani és szeretem ahogy tanít engem. Most türelmesnek kell lenned, ahogy majd neki is veled, ha megöregszel, és esetleg nem értesz meg már dolgokat, nem jutnak eszedbe dolgok, ügyetlen leszel...
2021. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Bárki bármilyen szuperanyának mondja magát, biztos, hogy mindenkivel előfordul, hogy kifakad, már nem bírja tovább. Ennyi erővel mindenkinek lelkibetegnek kellene lennie.
2021. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Max.idővel már nem hat rá a kiabálás,mert hozzászokik. De ettől nem vagy rossza anya,ezt felejtsd el! Ha az lennél, nem foglalkoznál azzal hogy okozol-e Neki valami kárt ezzel, vagy sem.
2021. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ok, kiabálsz. Senki sem tökéletes. Kérdés tudsz-e bocsánatot kérni?
2021. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Az enyem most lesz 1 eves es bizony neha elofordul, hogy rakiabalunk, sajnos. Apja nehezen viseli, ha a fa jatekat csapkodja a butorba full erovel, s hiaba a nem szabad, elhozas onnan, neha kiszalad az ember szajan. En sem szeretem, ha igy oldjuk meg a helyzeteket, mar sokat fejlodtunk e teren, viszont el kell fogadni, hogy neha az ember kifakad, plane egy rossz ejszaka utan vagy ha az egesz bolygo ellened dolgozik. Nem vagy sz@r anya! Nem lesz semmi baj a gyerekkel. Fejlodsz majd te is :)
2021. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanolyan lesz, mint bárki más. Mert ilyen az élet. Tökéletes anya nem létezik. Te sem vagy az, de hidd el, más sem az.
2021. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Az égvilágon semmit. Csak mostanában divat mindentől félteni a kis lelkét és már attól lelki nyomoréknak kikiáltani ha egyszer csúnyábban néztek rá.
2021. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!