Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 eves szobatiszta gyerekre...

2 eves szobatiszta gyerekre kell még body?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2 eves es nappalra mar szobatiszta kissebb baleseteket leszamitva🙈 es most elkezdem megvenni neki az oszi ruhait es ezen filozok h bugyis kislanyra szokas meg bodyt adni? Nem lenne kenyelmetlen? Siman vennek neki mar sima felsoket csak feltem a derekat nehogy megfazzon
2021. aug. 30. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell, mert nem tudja kigombolni és emiatt fog bepisilni. Nem fázik meg a dereka, ha rendes hosszúságú pólót adsz rá, hidegebb időben meg majd atlétát a felső alá nadrágba tűrve.
2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem adok rá. 2 év 2 hónaoos kora óta szobatiszta. Most 2 és fél éves.

Egyedül megy pisilni, ha még alul is becsatolnám neki, nem tudná levenni

2021. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én ugy jártam,hogy bevásároltam bodykból, kb 10-15 db body

Majd szépen,pár nap alatt kialakult a szobatisztaság,volt baleset,de szépen haladt

Ugy adtam rá a bodyt,hogy nem csatoltam be 😃 nem volt szivem kidobni a bodykat

2021. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kaptam a lepontozást? Nadrág alatt nem is látszik a body 🤦‍♀️ itthon nem mindegy milyen ruhában játszik? Föleg téli időszakban?

Ha vittem valahova,akkor persze nem bodyt adtam rá

De amugy az én kislányom ugy kezdte,hogy levette a nadrágot,kikapcsolta a bodyt,levette a pelust,és ráült a bilire

Ez volt a jel,meg az,hogy száraz volt reggel a pelus

Onnantól nem adtam rá pelust,éjszakára sem...és ment saját magától bilire,volt baleset,voltak kaki gondok is,mert csak a pelusba tudott kakilni pár hétig

Tél volt,most lesz 4 hónap múlva,hogy 1 éve szobatiszta

Jahm,és 92-es volt az utolsó body,amit megvettem 🙏😁 most kis atlétákat vettem

2021. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!