Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit engeded a 2 eves...

Mennyit engeded a 2 eves gyerekedet meset nezni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Napi max 30 perc


Ezt is az elmúlt 2 hónapban vezettem be, mert nem tudtunk kimenni annyit a nagy meleg miatt, viszont már mindent unt és főzes közben nezhetett mesét és én is haladtam.


Szeptemberben megy bölcsibe, nem akartam, hogy tv függő legyen ott meg koppanás 😁

2021. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Bölcsi előtt reggel, amíg elkészülök, 15-20 perc.

Bölcsi után, délután is néz mesét, ez olyan 30-45 perc szokott lenni. Addig gyorsan összeütök valami könnyebb kaját.

2021. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudom én elkerülöm, mert apa egyből kapcsolja neki ha otthon van,így változő max 1 óra, de vannak napok amikor semmi.
2021. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem tévézik. 2,5 lesz. Testvére sem tévézett 3 éves koráig egyáltalán, és azóta se sokat, heti pár alkalommal 10-15 percet. Ő 5 éves.
2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a 3-as.
2021. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 gyermekünk van, szándékosan kis korkülönbséggel

A nagy 2017. Augusztusában született fiú

A második 2018. December fiú

Az ikrek 2019. December 2 kislány

Egyedül vagyok velük itthon,apuka 12 órákat dolgozik,még hétvégen is, és olykor olykor bekapcsolom a tvt,egyrészt mert főzés közben nem szeretem ha szaladgálnak,másrészt ennünk kell

Valamit valamiért,de biztos vagyok benne,hogy a túl sok tvzés,ártalmas

Én azzal nyugtatom magam,ha csak annyit tvznek,amennyi időt a konyhában töltök,abból biztos nem lesz gond,vagyis nagyon remélem

De igy megtudom csinálni az ebédet,minden nap leves,második van

Néha egy kis desszert készítés

Takarításba bevontam őket,játék szinten,akkor nem megy a tv,hanem szépen jönnek velem,a nagy már maga körül rendet tart,ugy ahogy


De hallom sok anyukáktól,hogy többen,főzéskor bekapcsolják a tvt


Problémát még nem észleltem a gyerekeken,nyugodt gyerekek,alvásuk hálaIstennek az is jó,soha nem voltak rossz alvók

Oviban a nagy szófogadó,nincs vele probléma


Ha pedig mindennel kész vagyunk,kint vagyunk az udvaron,játszunk sokat,a nagyokkal is foglalkozok,egymást segítsük,a nagy is elvan a két kicsivel,szóval igyekszek mindent megtenni,hogy mindenkinek jó legyen

Vásárolni is el tudok velük menni


Szóval én nem vagyok tv ellenes,de oda kell figyelni,hogy csak olyan indokkal legyen bekapcsolva,ami megérthető,de ha pl azért,hogy anyuka a telot nyomkodhatja,meg a körmét lakkozgassa,nah az egy picit elitélendő,és ugy túlzásnak tartom


Nekem is géllakk van,kezemen lábamon,de ezt alvásidőben szoktam megcsinálni,mivel műkörmös vagyok igy ez megvan 2óra alatt

Mind a 4 gyermek, 1 órától kb, 3ig alszik,és ilyenkor van én időm


Minden jót kívánok

2021. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!