Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy tápszertől...

Lehetséges, hogy tápszertől nem fáj a hasa? Többi lent

Figyelt kérdés
7 hetes babám kb 3 hete lett teljesen anyatejes. Előtte leginkább tapszert kapott és lefejt anyatejet cumisuvegben. Kb 4 napja előjött a hasfajas. Tápszer mellett tok nyugis baba volt.
2021. nov. 1. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az anyatejtol volt hasfajosabb.
2021. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Az anyatej sokkal zsírosabb,és befolyásolja az összetételét az is,hogy te mit eszel.

Ergo nagyon sok mindent nem javasolt enni/inni szoptatás alatt vagy legalábbis ameddig nagyon pici a baba.


Egészségesebb elvileg,de akkor is egy kicsit több macerával jár,ha a babának bármilyen érzékenysége van vagy olyasmit szeretsz enni amitől az anyatej más ízű/összetételű lesz.

(Utána kell olvasni,pontosan sajnos nem tudom nekem a védőnő a tej fogyasztást nem javasolta)


Ha nektek/neki jobb a tápszer az sem katasztrófa ha azt iszik.Táplál,tele van ugyan úgy vitaminokkal kornak megfelelően,de több idő elkészíteni mint cicit adni :)

2021. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy mèg finomìtania kell a szopasi technikàjàn, túl sok levegőt nyel. A cumisüvegből kapott anyatej ezèrt lehet, hogy nem zavarta. Ne vard meg, mìg farkasehes, első jelre tedd mellre, es ha nagyon ömlik a tej, akkor a bab legyen feljebb.

Az nem igaz, hogy nem szabad szoptatas alatt bizonyos eteleket enni, mert nem minden baba èrzèkeny egyes dolgokra. Egyenileg kell kitapasztalni, ha valami hasfàjàst okoz nàla. Ha valami gynùs, akkor azt pàr hètig hagyd el.

Lehet az is, hogy idővàltozàs, a bèl èrèse, stb zavart be. 8 hetes/ 2 hónaps (hol mikor adjàk) oltàsàt megkapta? Az is okozhat àtmeneti sìróssàgot.

2021. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!