Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy 5,5 hós...

Miért van az hogy 5,5 hós baba keze, lába remeg?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha megfeszítené magát.Két napja etetés közben elaludt és a kis feje is rángatózott kb 15-20mp-ig.Azóta nem csinálta ,de akkor nagyon megijedtem.
2008. dec. 12. 16:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ideírni hogy kedden kaptuk meg a Prevenart.
2008. dec. 12. 16:25
 2/20 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el dokihoz. Nem biztos h gond van de legalább megmutattad. Nem hallottam még ilyenről.

Nem volt lázas?

2008. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az oltás után nem lázasodott be,de másnap már a dokinál voltunk mert hányt ,kiderült hogy piros volt a torka.Lehet hogy már az oltást is betegen adta be neki a doktornő.Meg sem nézte előtte.Igazából attól félek nehogy valami idegrendszeri gond legyen.Nagyon kakis volt a magzatvizem,kapott egy fertőzést is.Eddig nem mondták hogy gond lenne vele de nagyon félek.4,5 hónaposan megfordult de azóta semmi.Csak oldalra fordul.Bár sokan mondják még nem vagyunk elkésve.Köszönöm hogy válaszoltál!
2008. dec. 12. 20:17
 4/20 anonim válasza:

Szia!

Nagyon érdekelne, hogy mi volt végül! Nekem 5 hónapos a babám és most kezdte a szopás közben a fej és kézremegést. Magzatvízbe kakilás és antibiotikumkúra nálunk is volt az elején. Oltásokat már 3 hete befejeztük, prevenart is kapott, akkor nem volt semmi. A neten találtam ilyen tüneteket, anyák írták, de nem derült ki, h most akkor ez normális-e.

2009. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szia!Voltunk már dokinál azt mondta hogy nincs baj,idegrendszeri tünet de mivel abbahagyja a rángatózást ha ébresztgetem ,biztos hogy nem epilepszia.Azt mondta még hogy ez a fejletlen idegrendszerük miatt van.Már 6,5 hósak vagyunk és kb.2 hete nem volt rángatózás.Remélem sikerült megnyugtató válasz adnom!Szia
2009. jan. 13. 10:38
 6/20 anonim válasza:
igen, köszi! azt még megkérdezhetem, h milyen gyakran volt ez?
2009. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szia!Hát volt hogy egymás után 2 nap is ,de volt hogy 2-3 napig semmi.
2009. jan. 15. 08:36
 8/20 anonim válasza:
Nekünk is pont így volt. Hála istennek, hogy mástól is hallok ilyet és normális...
2009. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
ja és még egy: ő már 3,5 hónaposan megfordult, aztán egy darabig nem, aztán megint, most pedig 1-2 hete megint nem csinálja, csak oldalra. Akkor ez is ok, ugye?
2009. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen teljesen rendben van!4napja kezdett el újra forogni,de mostmár bárhol,kiságyban ,földön ,a mi ágyunkban.Szinte rá sem ismerek a saját babámra.Úgy látszik kellett 2 hónap hogy rájöjjön ez jó dolog.Azt mondták most ért meg rá a kis agya.Úgyhogy ne idegeskedj biztos hogy a Te babáddal is minden rendben van!
2009. jan. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!