Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Mi lehet az...

35 hetes vagyok. Mi lehet az amior a baba odabent beremeg? Olyasmi érzés, mint ha pár másodperces rohama lenne. Nem rúg, vagy tolja magát, hanem remeg. Legalább is kintről így érzem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!Na latod ez jo kerdes!Engem is erdekelne,hogy vajon olyankor mit csinal.Remelem megmondja valaki.:)

35 heteske

2009. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem, hogy csak az enyém csinálja ezt... Sokat gondolkodtam már ezen én is...

35 hetes kismama

2009. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szokott lenni és én sem tudom mi lehet a Manóval olyankor. Ja, 36 hetes vagyok ma. Említettem a dokinak de nem mondott rá semmit.
2009. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csuklik az is olyan, mintha beremegne,de a mocorgásával is tud remegést kelteni.És tény, hogy már a pocakban tudnak grimaszolni fintorogni stb...Lehet, hogy valami olyasmit ettél ami nem ízlett neki.

39 heteske.

2009. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De jó, hog yezt írjátok. Így legalább tudjuk, hogy többen vagyunk, és akkor remélhetőleg ez normális dolog.


:-)

2009. máj. 15. 14:50
 6/11 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem csuklás, az tlojesen más érzés. Viszont az lehet, hogy olyat ettem, ami nam ízlett neki. Olyasmi érzés, mint amikor valami rossztól kiráz a hideg.

Szegényke :-)

2009. máj. 15. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már egy ideje csinál ilyet...én ilyenkor azt tudom elképzelni,hogy beidegesedik 'játék' közben,vagy 'harcol' a köldökzsinórral meg hasonlók... =) Olyan cuki lehet! =)
2009. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban jutott eszembe (pedig egy ideje már foglalkoztat a kérdés), hogy az is lehet, hogy nem is a baba csinálja, hanem csak a hasizom ráng. Úgy, mint ahogy nekem pl néha a szemem is szokott. A méhemben, vagy valahol valami izom ráng talán.
2009. máj. 15. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nekem egyértelmüen a Baba mozog igy...szerintem neked sem izom,hanem Ő. :)
2009. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott remegni :-) ,bar engem a reggeli nyujtozkodasi remegesre emlekeztet... akarmi is legyen nagyon vicces erzes :-)

37 hetes

2009. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!