Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy 5,5 hós...

Miért van az hogy 5,5 hós baba keze, lába remeg?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha megfeszítené magát.Két napja etetés közben elaludt és a kis feje is rángatózott kb 15-20mp-ig.Azóta nem csinálta ,de akkor nagyon megijedtem.
2008. dec. 12. 16:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nagyon köszi, ez is megnyugtató volt! Három hétig most különben nem volt a remegés, ma meg megint, nagyon hasonló körülmények közt. Fáradt, éhes, szopizik és elalszik és akkor. De szóltam hozzá, megfogtam a kezét és kinyitotta a szemét, majd abbamaradt a dolog...azért bosszantó :(
2009. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
ja és én is azt olvastam, hogy az a különbség az ilyen rángatózás és az epilepsziás közt, hogy utóbbinál nem lehet kontaktust teremteni, azért írtam, hogy kinyitotta a szemét, mikor szóltam hozzá és abbahagyta...
2009. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szia! Most töltöttük be a 7 hónapot és szerencsére már jó ideje nem volt rángatózásunk.Remélem hamarosan Ti is túl lesztek rajta és többet nem jön elő!Tényleg nagyon dühítő hogy semmi konkrét dolgot nem tudnak mondani csak általánosságokat.Szerdán megyek Szegedre,igaz nem -e miatt /gasztroenterológiára/de meg akarom kérdezni hátha ott okosabbak!Ha megtudok valami konkrétabbat feltétlen írok Neked!
2009. febr. 2. 08:20
 14/20 anonim válasza:
rendben, várom, hogy van-e valami érdemleges! Különben én arra jutottam, h valszeg azért nem tudnak erről a dokik, mert nem betegség, nem tünet.
2009. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

szia! van valami hír? az én babám most 6 hónapos, a keze még 10 napja remegett...:(

meg a szája is, nem tudom, az meddig normális.

2009. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szia!Ne haragudj hogy ilyen sokáig nem írtam neked de lassan 3 hete kórházban voltunk ma engedtek ki bennünket.Szegeden azt mondták hogy ha 6 hós kora körül nem múlik el akkor érdemes a babát gyermekneurológushoz elvinni.Szerintem ha van rá lehetőséged mutasd meg.A gyerekorvosotok biztosan tud segíteni.Nekünk már teljesen elmúlt.
2009. febr. 25. 14:40
 17/20 anonim válasza:

jaj, remélem, minden rendben nálatok! mi történt?

mi abban maradtunk, hogy 7 hónapos koráig várunk, aztán elvisszük.

2009. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs rendben!Mindig is nagyon rosszul evett,semmilyen folyadékot nem fogadott el soha az össz folyadék bevitele a tápszerből volt.Aztán a múlt hónap 12.-én már teljesen táplálhatatlanná vált.Azt mondják a tápszertől lett tejérzékeny,mert én nem adtam még neki semmit ami allergizálhat.De hiába iktattuk ki a tej alapú tápszert mégsem akar enni.Már evett főzeléket már az sem kell,se a sinlak pép,a tápszert is úgy kell tömni belé.Szerintem Nálatok sem lesz semmi baj!Szia!
2009. márc. 2. 08:05
 19/20 anonim válasza:
Jobbulást nektek, kitartást!
2009. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 3. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!