Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez? Mai...

Mennyire normális ez? Mai napon észre vettem hogy akkorákat rúg a baba, hogy szinte bele remeg a pocakom, és az egyik oldalrol a másikra szinte érzem mikor eljut! És mind a két oldalon érzem a rugásokat! Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem azt jelzi ezzel hogy baj van vele?Vagy?27h km
2009. nov. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is remeg néha, hogy szinte én is beleremegek, és hogy két oldalon is érzed, akkor szerintem nyújtózkodik, a kis kezeit, lábait érezheted. Ne aggódj ha mocorog, nekem már gyakrabban csinálja ezeket, mert már kicsi a helye, szinte már hiányzik, hogy nem csinálja annyira mint régen. De dokid is megkérdezheted, ő is megnyugtat, én is sokat kérdeztem.

33+6 kismama

2009. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon aktív már a 25. héttől a babám. Előtte is aktívkodott, de onnantól szinte állandóan mocorog. Volt olyan, hogy teljesen eldeformálta a hasam, annyira megfeszült... Most már 32 hetes, de még mindig nagyon próbálkozik, ma vagy a térdét, vagy a könyökét dugdosta ki fél órán keresztül, sajna Apa aludt, nem látta.

a doki azt mondta, hogy vannak aktívabb, meg kevésbé aktív babák. Általában ez nem jelent semmi problémát, de ha aggódsz akkor kérdezd meg a dokidat.

2009. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs azzal, hogy helyezkedik és aktív. Nekem is mozog már vagy 2 hete. Alig érzek rúgásokat, inkább azt érzem, hogy kinyomja magát itt-ott, néha még fáj is. Baj akkor lenne, ha nem mozogna, vagy csak nagyon keveset. Szóval ne aggódj ezeken.

JA! Szerintem azért érzed mindenhol, mert már elég nagy, és a hely egyre kevesebb a szabad mozgásra, kitölti a teljes méhet, ezért minden mozdulatát lehet érezni.

(28 hetes mami)

2009. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bajt jelentene az aktivitás,az én lurkóm néha elképesztő dolgokat művel,kockahashoz meg légszomjhoz juttatja anyucit,apa meg jókat nevet rajta és még biztatja is... :D

A mindkét oldali rúgásoknak a fele valószínűleg ütés,örülj,hogy ilyen kis mozgékony,már úgysem sokáig élvezheted,hamar letelik a hátralévő pár hét...


Aztán majd valószínűleg hiányozni is fog :)


37+6 kismama

2009. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!