Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terhességem negyedik hetében...

A terhességem negyedik hetében vagyok és antidepresszánst szedtem idáig amivel persze most leállok. Nem tudtam hogy terhes vagyok.Lehet a magzatnak valami baja ha csak az első négy hétben használtam Antidepresszánst?

Figyelt kérdés
Valakivel történt már hasonló? Nagyon aggódom. Válaszokat előre is köszönöm

2021. nov. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? Elvileg 4 betesen még ki sem derül a terhesség. Mikor kellett volna megjönnie?
2021. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*hetesen
2021. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pszichiátert kérdezd, van amit lehet szedni terhesen és van amit nem. 4. terhességi hétig nem megy át semmi az embrióba, mert még ki sem alakult. Ha simán csak abba tudod hagyni a gyógyszert, eddig sem kellett volna szedned, nem lehet egyik pillanatról a másikra letenni, rosszul leszel.
2021. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az antidepresszans nem mentolos cukorka hogy csak úgy leallj vele. Újra elő fogja hozni a, bajaid, sőt, rosszabb lesz. Egyszerűen olyat kell szedni ami engedelyezett, én kifejezetten olyan pszichiátert kerestem aki terhesekkel foglalkozik és június óta (mióta elveteltem elsőre) szedem a gyógyszert, holnap, leszek kerek 16 hetes, a kisfiammal minden rendben, más orvosok is ha kérdezték milyen gyógyszereket szedek, sosem mondták hogy ez a fajta baj lenne. Nélküle mindennapos, panikrohamom lenne.
2021. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4#es

Enis pánik beteg vagyok 12+3 hetes, 😊

Meg kérdezhetem te miket szedsz??

Én a mirtazapint szedtem frontinnal,

De a mirtazapintol terhesség alatt rosszul voltam, pedig ez idáig nekem ez vált be.

Szakorvosi véleménnyel a frontint szedhetem, de a pszichiáterem nem mondta, hogy szednem kellene valami más fajta antidepit.

Azota folyamatosan csak szorongok miota el hagytam.

Nem voltak meg vonásoso tüneteim

2021. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5os! Először is gratulálok a babához neked is és teljesen megertelek. Én rivotrilt szedtem de szerencsére azt sikerült szép fokozatosan elhagynom, nagyon ritka hogy kell egy negyed szem ami egy nagy semmi. Én Stimulotont szedek 100 mg, de a hatoanyaga a sertralin ami szedhető terhesseg alatt 🙃
2021. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen énis gratulálok és jó egészséget kívánok nektek 🌸
2021. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!