Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A férjem vezetékneve elég gyakori, (Váradi) és hozzá keresünk olyan nevet, ami passzol a nővérke nevéhez, illetve 2-t mivel ikrek lesznek. Van már egy lányunk, Váradi Emili, most pedig ikrek lesznek. Egy lány, egy kisfiú.

Gondolkodtam 3 fajtán.

1. Váradi Lara, Váradi Levente

2. Váradi Csenge, Váradi Csongor

3. Váradi Kinga és Váradi Kristóf


2021. nov. 6. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Lara és Levi
Kinga és Kristóf
Csenge és Csongor
53 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

A Levente tetszik, a Lara nem.

Csenge-Csongor egyik sem.

A Kinga-Kristóf okés :)

2021. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Kinga-Kristóf nagyon szép, a többi elcsépelt. Minden gyerek Levente meg Lara. Unalmas már.
2021. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont ez a 2 nevünk. Kristóf és Kinga. Még nem tudjuk melyik lesz
2021. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

nekem a csenge és a csongor is nagyon tetszik, így arra szavaztam, bár ha így együtt nézzük, akkor számomra kicsit soknak hangzik a két cs.


az előttem lévőnek igaza van, leventéből nagyon sok van már, a lara pedig az utóbbi években egyre felkapottabb.


a kinga és a kristóf is jó, a csengéhez és a csongorhoz hasonlóan. szimplán személyes preferencia miatt választottam az utóbbit, teljesen vállalható nevek ezek is!

2021. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A Csenge jó név,passzol a Váradihoz.A Lara is jó név,de nem passzol hozzá.Akkor már inkább a Laura név,az passzol is.A Levente és a Kristóf is passzolnak hozzá,a Csongor viszont nem.
2021. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A Kinga se passzol.Akkor már inkább a Klaudia,vagy a Kincső.
2021. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Az Emilihez nem passzolnak a magyar neveitek. A Lara meg a Kristóf lenne hozzáillő. Muszáj egyforma betűvel kezdődnie?
2021. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak a Csongor tetszik.


Feltétlenül olyat szeretnél ami ugyanazzal a betűvel kezdődik? Mert akkor már a vezetéknévvel is párosítanám, miért ne alapon.

Váradi Vanda - Váradi Vencel

Váradi Viola - Váradi Vince

Váradi Villő -Váradi Vendel

2021. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!