Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért versenyeznek az anyukák...

Miért versenyeznek az anyukák hogy kinek hízik többet a babája?

Figyelt kérdés
1-2 hónapos babákról van szó. Több facebook csoportban is ezt látom, hogy büszkék rá h mennyit hízik a baba. 2 hónaposan már 6 kg vagy az felett. Másik 1,8 kg-t hízott egy hónap alatt stb.
2021. nov. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Biztos azért mert szoptatják és büszkék magukra hogy a minden cseppje arannyal hogy fel tudták hízlalni a kis hurkásokat.
2021. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak ebben versengenek. Hanem kb. mindenben. Kinek hány hónaposan fordul át, kúszik, mászik, ha feláll, okvetlenül le kell videózni és feltenni, stb. Elég gáz szerintem, de ez van 😁
2021. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Valamiért a magyar anyukák imádják, ha kövér a gyerekük. Én sem értem.
2021. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Mert ezt súlykolja az orvos, védőnő, hogy az a jó, ha minél többet hízik.

A keveset hízó gyerekek szüleit pedig piszkàljak.

Ennyi

2021. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok olyan felszínes, hogy egyáltalán csak érdekeljenek is az ilyen feltűnési viszketegséges, magamutogató, önbizalomhiányos 3,14csák. Szóval magyarul egy kis gci vagyok, aki csendben nevet meg szánakozik a harcon a tyúkudvarban. Jah, ráérek én is.
2021. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is találkoztam már nem egy ilyen anyukával. Vmiért azt hiszik, minél nagyobb, kövérebb, annál különlegesebb. Én sem értem miért van ez. De amúgy minden másban is versengenek.
2021. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez a koraszülött babáknál fontos. Nálunk alig 2 kg volt, fontos volt, hogy hízzon és nehogy fogyjon vagy stagnáljon, mert akkor újra kórház.


Gondolom ott örömködnek az anyukák és ezt átvették a többi anyukák is.

2021. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, mindenen tudnak versenyezeni, onnantól hogy hány szál haja van odáig, hogy mekkora hurkagyurka a baba, nevetséges, nem kell ezekbe belemenni, nem tudom mennyire kell lent lenni ehhez.
2021. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!