Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 15-kor kihányta a déli...

Babám 15-kor kihányta a déli krumpli-répa ebédet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Délben már harmadjára evett krupmli-répa főzit, utána elaludt, aludt 2 órát, és mikor felébredt, felvettem és kihányta az egészet, szinte ugyanúgy, ahogy megette. Még az szaga sem volt rossz, olyna volt, mikor megcsináltam.

Miért hányta ki? És hogy hogy jót aludt, és utána hirtelen hányt? Azóta jól van, ugyanolyan jókedvü, vidám, nevet, és szopizott is már.

Holnap adjak neki valamit, vagy csak cicit? Adjak kurmlit, vagy sütőtököt, keverve, vagy magába sütőtököt? VAgy adjak almát? vagy csak cicit?

TAnácstalan vagyok..


2008. dec. 12. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megulte a kis hasat semmi baj nincsen!
2008. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy buborékot büfizett fel és azzal kijött a kaja is-előfordul az ilyesmi-próbáld nyugodtan újra.Ez még úgy is előfordulhat néha,hogy rendesen büfiztetted kaja után.
2008. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy túlette magát, nekünk is volt ilyen az elején, biztos jólesett neki aztán a gyomrának mégsem tetszett

ha nincs semmi baja akkor nem gond

2008. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alig evett többet, mint máskor, böfizni szokott utána.

És nem csak bukás volt, az egész kijött, sokáig öklendezett és nyomott életem, mire kijött mind.

De akkor megnyugodtam, hogy komolyabb baj nincs.

2008. dec. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!