Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor ez bejött volna?...

Most akkor ez bejött volna? Szomjas lenne?

Figyelt kérdés
Hamarosan 1 èves a fiam, 1x törtènt meg eddig a csoda, hogy fèl 6-ig átaludta az èjjelt, tápszer nèlkül. Az èjszaka sajnos megint nyugtalanul aludt, szegèny csak forgolòdik 2 napja,a szemfogak jönnek. Mivel már nyöszörgött, tèpte a füleit, kapott este 10 után Nurofent. A fèrjem langyos babavizet hozott neki leöblìteni az ìzèt, jò sokat megivott, majd visszaaludt. Innentől elèg jòl aludtunk 8-ig. Reggel jöttem rá, hogy a szokásos 210 ml adagja a hűtőben van. Kb 2-3 körül evett minden èjjel... Szerintetek ez a règi leszoktatási "praktika" bejöhetett? Hogy ugye adj èjjel vizet/teát, majd leszokik a tápszerről. Èn ebben szkeptikus voltam, mert úgy èreztem mindig tök èhes a babám, hisz bement 2 deci tej. A fèrjem szerint ma is pròbáljuk csak vìzzel megitatni, mert tuti nem vèletlen. Mit gondoltok?
2021. nov. 8. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább a fájdalomcsillapítótól aludt jobban
2021. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is a Nurofentől aldutak ilyenkor jobban. Egyszer megpróbálhatod a vízet, de ne lepődj meg ha kérni fogja a tápszert.
2021. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván érdemes megpróbálni, de szerintem is a fájdalomcsillapítótól aludt be annyira, hogy nem ébredt enni.
2021. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már volt ìgy máskor is, hogy Nurofennel aludt (sajnos), mègis kèrte mindig. Viszont az is igaz, hogy pár hete eszik vègülis mindent már, amit mi, hìzott is rendesen, jò az ètvágya. Na kìváncsi leszek, teret adok a fèrjemnek, de azèrt bekèszìtjük a hűtőbe az adagját :)
2021. nov. 8. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk pont így volt és pont egy betegség kapcsán. Azért húzta be a tejitalt mert jól esett a szomjára. Utána vizet kapott és aludt. 2 hét utan már csak felraktam neki a polcra ,ott ekérte,ha kellett ivott es aludt tovább :) plusz levettem a fűtést 20 fokra.
2021. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy alkalomból nem lehet messzemenő következtetést levonni. Megpróbálhatod, de simán lehet, hogy nem lesz hatása.
2021. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek
2021. nov. 8. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan lepontoztatok mert leírtam a saját tapasztalatom? Nem érzitek ezt szánakmasnak???? (5)
2021. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem nem jött be a vìz 🙈 Felült ès azt mondta : mamm-mamm 🙈 Erről ennyit
2021. nov. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!