Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nyolc hetes a kislányom!...

Ma nyolc hetes a kislányom! Reggel fölébred ,egy órát mosolyog,kacag ,aztán elalvásig üvölt. Tudom hogy pocakfájós,de ez más! Látom,ha amiatt sír. Nem éhes, nem szomjas, Pelus tiszta,a környezet nyugodt! Mit tegyek és miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
8 hetesen nem tud sokat mosolyogni, se kacagni.
2020. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem bántásképp írtam, csak fura.

Bármi baja lehet, pontosan senki nem tudja megmondani.

2020. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Lehet melege van.Vagy épp testkontaktusra vágyik.

Szorosan tekerd be vagy kösd magadra.

A melleden sem nyugszik meg?

2020. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, sajnos, csak jelezni akartam, hogy nem vagy vele egyedül. A kislányom 1 éves koráig minden nap sírt, kiabált, stb. Mindent kipróbáltunk (tényleg mindent, technikák, homeopátia, gyógyszerek, masszázs, az én diétám átalakítása, hordozástól a nem hordozásig, már azt hittem megbolondulunk). Aztán 1 évesen mintha elvágták volna. Soha többé nem sírt. Már 5 éves nagy lány és teljesen egészséges. Mai napig nem tudom, mi volt a baja.
2020. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De tud mosolyogni,egy hete kb. Cicin megnyugszik,de ha nem éhes, ellöki. Melege nincs ,nézem! A testkontaktusról annyit H túlzás nélkül állíthatom,egész nap fogom. Ma már akkor is sír! Kerek szépen vmi tanácsot mert már nagyon fáradt vagyok és a doki annyit mond csak H birjam ki,majd kinövi.
2020. aug. 16. 19:56
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: de ez elképesztő! Szeret, türelem , gondoskodás van minden mennyiségben és csak a sírást kapjuk apával...
2020. aug. 16. 19:59
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nálunk 2 nagyszülő, én és a férjem felváltva fogtuk, sétáltunk, rázogattuk, babakocsiztuk, hordozókendőztük, és csak sírt. Nagyon ritka volt, hogy nem. Evett rendesen, nem volt tápszeres, a kajára ügyeltem és mégis. Én nem tudom, hogy bírtuk ki. Nagyon sok erőt küldök nektek, kitartás! Sajnos tényleg nincs más megoldás. Egy éjszakára vegye át valaki, míg alszol, időről-időre, mert nem lehet bírni. Lehetőleg ne maradj a lakásban, mert akkor nem fogsz tudni pihenni (én ha meghallottam halkan is, azonnal fent voltam). És ez pár hétig "rendben volt", de hát 3-4 hónap után a halálomon voltam már. Ne juss oda, fiygelj magadra is, és aludj egy-egy éjszakát, bármi áron! SZüksége lesz rád később is!
2020. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%
Pedig ez a gyerek éhes. Az tuti.
2020. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Mire alapozod, és főleg, hogy "tuti" (Gyakori Doktor nyilatkozik 2 mondat alapján...)
2020. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én már most fáradok! Nagyszülők nincsenek itt,apa csak este! Egyedül vagyok! Nem tudom másra bízni.

Utolsó hozzászólás: ismétlem nem éhes!

2020. aug. 16. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!