Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám már 11 hós és nem...

Babám már 11 hós és nem hajlandó inni! Már lassan mindent eszik, amit mi, nem értem hogy nem szomjas?! Ebéd után néhaelfogad 3-4 kanál vizet vagy pohárból 3-4 kortyot. Van vki, aki hasonló gonddal küzd/küzdött?

Figyelt kérdés

A tápszert megissza, de jóformán csak éjszaka, ha felébred. (egyszerre max 1 dl) Egész nap (éjszakát is beleértve) kb fél litert iszik vagy kevesebbet.

Mindenféle löttyöt megvettem, nem fogadja el, csak azt a pici vizet. Igyekszem joghurtot, almakompótot és sok levest adni neki.

Pisil rendesen, van 5-6 pisis pelusa.



2015. febr. 8. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem tudom hogy tápszeres babáknál hogyan kell lennie, de az én anyatejes babám egy éves koráig nem fogadott el más innivalót. Most másfél éves, a vizet és a kakaót elfogadja. Nap közben vizet iszik. Érdekes módon az ízesített üdítőket nem fogadja el, de ez nem is gond. :) Ismerek még olyan anyukát, akinek a babája 1 éves koráig szintén csak tejcit ivott - bár ő is anyatejes baba.
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sok gyümölcsöt eszik nem gond sztem hisz azok 90% víz.

Ha acetonos a lehelete akkor kell gondolni kiszáradásra.

2015. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Továbbra is próbálkozunk.
2015. febr. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!