Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kel fel éjjel 3szor...

Mitől kel fel éjjel 3szor megint enni? Mennyit eszik 4 hós tápszeres babátok?

Figyelt kérdés
Pár napja megint 3szor ébred a kicsim,pedig már olyan szépen átaludta az éjszakákat,általában 19,30-5ig aludt.Pár napja felébred 23kor,éjjel 1-2 óra közt,és 5kor is enni.Kevés lenne neki az egész napi adag?Egy nap kb 6szor eszik, olyan 140-160ml tápszert,illetve már délben kap kis zöldégpürét(krumplit,répát),uzsonnára barackot vagy almát.6300gr és kb 64-65cm.Nem tudom már hogy csináljam,egész éjjel ezen gondolkoztam,hiába akartam ma is 180 tápszert adni,nem evett csak 150et.Vagy növekedési ugrása lenne?Köszi ha tud valaki segiteni.
2010. szept. 4. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz mi nem vagyunk tápszeresek, de én is azt tapasztaltam a 4 hós kisfiamnál, hogy egyszer csak többször kel éjjelente, pedig előtte csak egyszer kelt. Ez a nagy meleggel együtt kezdődött, akkor arra fogtam. Elkezdem hozzátáplálni gyüm és zöldséggel, de ugyanúgy felébred. Most már 6 hós, meleg sincs és még mindig felkel 3-4-5* éjjelente. Szóval nem tudok segíteni, de nekem még van egy tippem, szerintem jön a foga.

2010. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ma írtam ki én is ilyen kérdést!Nappal alig eszik,azt is látom,hogy nem jó ízűen ezért nem is erőltetem,viszont éjszaka meg 2x is kel és bevág egy rendes adagot 4 hós és kb 1 hónapja ez megy pedig előtte már átaludta hellyel-közzel az éjszakákat!1 hónapig azért csak nem tart egy növekedési ugrás!Létezik,hogy a foga jön??De az miért van öszefüggésben az éjszakai evéssel??A 2x-i evésen kívül meg még tuti 2x kel amikor elég neki a cumi!Két hete elkezdtem neki adni almát,őszibarackot de csak pár kanállal!Azt úgy jóízűen megeszegeti!Jó lenne ha vmelyik anyuka leírná aki ehhez hasonló cipőben járt hogyan oldotta meg mert már én is kezdek zombi lenni!Ilyenkor reggel nem úgy ébred az ember és ez kihat az egész napomra!Már délután alig várom,hogy este lehessen és alhassak,mindemellett rettegek előre,hogy na most valyon milyen éjszakánk lesz?!
2010. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!