Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 4 hetes...

Betta55 kérdése:

Mennyit eszik a 4 hetes tápszeres babátok és hány óránként?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes volt,de már nnincsen sajnos!Az én kisfiam így 3-4 óránként 100 ml eszik.Ez normális mennyiség?Nem bukik belőle semmit vissza.
2011. szept. 21. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 2hetes koráig szopizott,mellé kapott tápszert,3-4 hetesen már csak tápozott 120ml-t 3.5-4óránként.Most 7hetes és 4óránként eszik 150-170ml-t,de van amikor éjjel beveri a 200ml-t is,ez persze csak ritkán van és érdekes módon mindig éjjel,olyan 2óra környékén.
2011. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltál!

Akkor a mi adagunk is jó!

2011. szept. 22. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 7hetes ő is tápszeres-igaz van egy kis tejcsi is..de sajna nem elég.

Mi az elején nagyon elrontottuk az adagolást,fájt is a pocija szegénynek...:( Most már lassan belejövünk és megfogadjuk a doktornő tanácsát,miszerint 150mlxkg-mal számoljuk ki a napi adagját és az alapján meg lehet mondani az adag mennyiségét(pl.80,-90ml..stb) és az étkezések számát...Ez alapján nem lehet túl etetni...Nekem a védőnő mindenáron azt akarja,hogy 3óránként etessem,de én nem tartom be,mert lehet nem is éhezett még meg.Majd úgyis jelez ha éhes,ha nem akkor minek keltsem fel...

A mi adagunk is 100ml(90ml víz+3kanál tápi)és kb 6x-7x eszik a kislányom egy nap...

2011. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!