Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem 2 hónapos...

Hogy öltöztessem 2 hónapos babámat a lakásban, ha 24-25 fok van? (nem lehet állítani a fűtést)

Figyelt kérdés
Nappal eddig adtam rá egy rövid ujjú body-t, meg egy pamut tipegőt, de melege volt, mindig izzadt, most már csak egy hosszú ujjú body-t, meg egy kisnadrágot, zoknit kap, de néha még ez is meleg neki, ahogy az idő is melegedik kint. Rövid ujjú body az meg túlzás egy ilyen pisi babának. Mi egy pólóban, vékony tréningben vagyunk, de úgy tudom, hogy nekik egy réteggel több ruha kell.
2010. márc. 27. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen meleg van, 10 hetes a lányom, csak egy rövid ujjú body van rajta, de még így is melege van. Alváshoz este adok rá egy rugdalózót. Szerintem nem túlzás, így érzi jól magát, nem beteg, nem taknyos, semmi baja.
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hu, az nagyon meleg, en egy bodynal tobbet nem adnek ra. Addig vetkoztesd, amig o igenyli!
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig teljesen jól öltözteted, de ha ennyire izzad, akkor inkább vedd le a nacit és rövid bodi-zokni párosítás is jó lesz,mertha kiviszed akkor megfázik ha túl melege van:S
2010. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
BOCSI: "pici" babának:)
2010. márc. 27. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igaz az egy réteggel több ruha, de mondjuk ha 33 fokban te rövidben vagy nem fogsz ráadni még egy pulcsit is..tudom ez túlzás amit írtam, csak szemléltetés képpen.Addig vetkőztesd amíg igényli és ha mégis fázna ott a takaró, vagy egy kifogópelenka amivel be tudod takarni.25 fok már nyári meleg,esetleg vegyél neki napozót, az tovább ér mint a térde és adjál rá zoknit. Vagy lehet kapni hosszúba lennadrágokat, ami viccesen hangzik, de melegben jól szellőzik mégis hosszű. Most ezek jutottak eszembe.
2010. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mind nagyon hasznos volt:)
2010. márc. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!