Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam hozzá a...

Hogyan szoktassam hozzá a babám, hogy ne féljen a porszívótól?

Figyelt kérdés
Segiitseeeeg. Kisfiam már mászkál és nemtudok porszívózni, mert nagyon fél tőle. Így sajnos nem tiszta a járólap, hiába mosok fel.
2021. nov. 12. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de ez nagyon cuki :)
2021. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

A kicsi legyen a másik helyiségben valakivel, amíg porszívózol. Idövel meg fogja szokni.

De a járólap sokkal tisztább rendes felmosás után, mint porszívózva, szóval lehet, hogy egy ideig nem kellene esetleg porszívózni.

2021. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fél kézzel csináltam egy darabig,aztán megszokta.Az egyik kezemben a baba,a másikkal meg huzigáltam a porszívót,meg porszívóztam.Szerintem röhejesen nézhettem ki,de pár hét alatt megszokta,már nem félt.Ha van segítséged, akkor az is jó megoldás lehet amit a 2-es írt.
2021. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése. Benti cica miatt extrém sokat porszívózok, előbb-utóbb hozzászokott a babám is.
2021. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyikünkkel volt, amíg a másikunk felporszívózott.
2021. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először mindig úgy porszívóztam, hogy rám volt kötve a babám, jókat aludt közben és biztonságban érezte magát mellette, így nem volt gond később sem.

Tényleg megszokás kérdése, mutasd meg neki többször kikapcsolva, had ismerkedjen vele, fogdossa. Aztan inditsatok el együtt egy kicsit, majd mindig hosszabb időre.

2021. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Igen úgy szoktunk porszívózni, hogy addig a férjem vigyázz rá másik szobába,csak ő sokat dolgozik és ritkán van ideje, hogy segitsen.

Aki azt a választ adta, higy rednes felmosás után tisztább a padló mint porszívózád után, megkérdezhetem, hogy te mivel es hogyan mosol fel? Tényleg érdekelne, mert lehet én nem csinálok akkor valamit jól.

2021. nov. 14. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tisztább úgy!Én is előbb porszívózok,aztán felmosok,így tiszta.Nem tudom másnál hogy nincs soha egy porszem sem,nálunk van,és nem csak a 4 gyerektől,még ketten voltunk is kellett előtte porszívózni.Ne aggódj,majd megszokja a baba,addig sajnos nehezebb,de ez van.Én a félkézzel porszívózós voltam.Kitartás!
2021. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én fiam is amikor kicsi volt nagyon félt a porszívótól. Úgy szerettetem meg vele, hogy papírfecniket felszívtunk együtt, amit élvezett és utána már hiába volt hangos nem arra figyelt, hanem hogy mit fogok felszívni a porszívóval…
febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!