Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is bemérgesedik a...

Nektek is bemérgesedik a gyerkőcötök a porszívótól?

Figyelt kérdés

Az én fiam (14 hós) már nagyon régóta bepipul, ha bekapcsolom a porszívót. Amíg nem tudta elérni, addig azt hittem azért. De most, hogy már oda tud mászni érte, így is visít, nyekereg mellette, olyan kis nyűgöske. Van, hogy még bele is könnyezik. Mi a gond? Más nem vált ki nála hasonlót, például a mosógépet szereti :)

Nektek hasonló tapasztalat?


2014. dec. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 9 hós múlt, pont a múlt héten kezdte el, hogy kiabál, ha bekapcsolom.Eddig nem volt vele semmi gond, nem zavarta! Szerintem vagy a zaj zavarja őket, vagy esetleg az orrszívás jut eszükbe róla! :)
2014. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én babám kicsinek észre sem vette, hogy bekapcsoltam..

később nem zavartatta magát tőle

utána meg "énekel" rajta (hangosan váltogatja a hangját, játszik a hangokkal)7 hós


amúgy amikor valami baja van(vagy feszíti a hasát a puki,vagy éhes, vagy kaka előtt szokott olyan lenni, hogy nyűgösködik, olyankor minden baj)olyankor semmi nem jó, el kell vonatkoztatni, soha nem a közvetlen dologgal van a baj amivel játszik, vagy ami ott van, hanem a közérzetével

2014. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 20 hónapos, még most is retteg a porszívótól. Nem tudom, honnan ez a félelem (nem ismeri az orrszívót), de akár csak kiejtem a számon, hogy hozom, mutogat felé, és elkezd sírni. Amikor meglátja, akkor meg végképp elszakad a cérna, és azt sem tudja, hova bújjon előle.

Talán kinövi egyszer.

2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálja a 9 hós lányom.Elkapja a lábam és üvölt húzogatja a nadrágom.Ha nincs bekapcsolva meg is "szereli".Mondjuk a hajszárítót sem.
2014. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 20 hós kisfiam imádja a porszívót, ha mondom neki hogy fel kellene porszívóznunk akkor már fut is érte. Egész picike kora óta szereti, talán pár hónapos lehetett amikor még félt a hangjától, de mióta megtanult kúszni-mászni azóta jön és segít.
2014. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!