Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok, vagy nagyobb gyereket...

Babátok, vagy nagyobb gyereketek fél a porszívótól?

Figyelt kérdés
Mi porszívós orrszívót használunk, de nem félnek a porszívótól, segítenek is porszívózni. A barátnőmnek ajánlottam, de teljesen felháborodott, szerinte rettegnek a gyerekek a porszívótól miatta.
2013. júl. 15. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem mondható el minden gyerekre. Az én lányomat hetekig "kínoztam" vele mégis vigyorog mikor bekapcsolom és tetszik neki. Lehet ki sem próbálta még és úgy mondja hogy á úgyis rettegnének? pedig egy jó kis dolog, tényleg jól kiszedi az orrból a cuccot. Inkább akkor féljen a porszívótól ha úgy van de a fülére ne menjen a váladék.
2013. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányunk és mindig is félt a porszívótól. Sőt, a hajszárítótól is. (Ettől függetlenül, ha kell kiszívom az orrát.)
2013. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A fiam nem fél a porszívótól, sőt, nagyon szeret játszani vele. Utánozza azt, ahogyan én szoktam porszívózni. :)

Viszont az orrszívást nem szereti, csak addig, míg engedem játszani vele. Ha már rátérünk a lényegre, akkor visít! De szerintem is ez a kisebb baj. Muszáj kiszívni.

2013. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy fél tőle, hogy el kell itthonról vinni, ha porszívózok, különben a lelkét is kisírja. Ettől persze, ha kell kiszívom az orrát.
2013. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fél tőle,sőt, teljesen bezsong,ha bekapcsolom :) az orrszívástól viszont remeg,mint a kocsonya,úgy fél.
2013. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kiki01 ***** válasza:
Dehogy fél, nálunk egyfolytában elől van a porszívő, mert a lányom mindent bent eszik és így kb óránként kell porszívózni. Ha meg éppen én nem porszívózok, akkor meg még ő cibálja és porszívózni akar, tök cuki. Persze az orrszívást utálja, de nem a hang miatt hanem mert kellemetlen neki.
2013. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, az enyémek is gyűlölik az orrszívást, de a porszívót szeretik.

1-nek: Még nincs gyereke, most várja az elsőt.:) Én tiszta jóindulatból tanácsoltam neki, szerintem sokkal jobb, mint az elemes. Nekünk az is van, semmit se ér sajnos.


Azért kérdeztem, mert nem gondoltam, hogy az én gyerekeim ilyen különlegesek, inkább ezt tartom általánosnak. Szerintem sokkal kevesebb gyerek azonosítja az orrszívózással, általában hamar különbséget tudnak tenni.

2013. júl. 15. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Enyém fél.Ha bekapcsolom,elkezd sirni és rohan utánam végig,amig nem végzek a porszívózással.9hónapos múlt.Viszont 3-3,5hónaposan nagyon náthás volt,rengeteget szivtuk az orrát vele,szerintem ezért nem szeretheti.Viszont orrszívás azóta nem kellett.
2013. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádják, szívesen játszanának vele. Néha szoktam úgy időzíteni a takarítàst, hogy az ágyukban legyenek, el is szoktak olyankor aludni a zúgàs mellett. Orrszívás az más történet...azt kb úgy viselik, mint az inkvizíciót.
2013. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, és a 2 szituációt meg tudják általában különböztetni szerintem.
2013. júl. 15. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!