Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október végén, november...

Október végén, november elején szülők! Ezt a mózeskosarat találtam, ebben vihetem majd a babámat? Orvoshoz, sétálni?

Figyelt kérdés

vagy vegyek márkásat? vagy jó a névtelen is...

első baba lesz....

szerintetek? elvileg újnak írják


[link]


2010. szept. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.Milyen kocsid lesz?
2010. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.....

Autóba nem hiszem, hogy beköthető, hogy megfelel a szabványnak.

Ha gyalog mentek haza, nem kocsival, akkor jó.

Én nem venném meg.

Én babahordozót ajánlanék neked (ami kocsiba beköthető), babakocsival szettbe, vagy a babakocsi mózes részét, ha gyalog mentek.

2010. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Babakocsit nem szeretnél semmiképp? Vagy ha már kézben viszed, akkor hordozókendő, mei-tai? Mert én úgy látom, hogy ebben csak kézben tudod vinni, mint egy táskát. (lehet, hogy tévedek!) Ez pedig hosszú távon nagyon nehéz lesz ám.


Egyébként névtelen is jó! :)

2010. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én ugy hittem van egy fektethető sportkocsid,és abba akaros még ezt.Az ugy jó.Egyébként autóba nem beköthető.
2010. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a babahordozót nem nagyon pártolom, mert úgy áll benne a baba, hogy teljesen meg van görbülve a háta. Szóval mózeskosár, kendő, kenguru, babakocsi. A képen látható szerintem nem elég strapabíró.
2010. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babahordozót a kocsiba értettem, hisz oda az kell. Márha van kocsi.
2010. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem autóba szeretném!

Látom rajta hogy ez nem az a fajta :)

Baba kocsiba tenném, vagy kézbe vinném, a doki nincs messze tőlünk oda vinném benn a hidegbe, a hordozóra csak egy plédet tudnék tenni le fújná a szél, de ilyesmi mózes kosárba szél védett helyen lenne nem?

ezért gondoltam, mert nem drága...

sok pénzem pedig nincs mindenféle extra dolgokra.


köszi a válaszokat

2010. szept. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!