Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki 2010. november 16. szült?

Figyelt kérdés
Mekkora a babátok, hol szültetek?stb
2011. máj. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

október 16 jó??:)

1 hónap a különbség, azért leírom:Vácon szültem, kisfiú, 3050g, 54 cm.Most 8580g és 70 cm körül van.Forog, kúszni mászni még nem tud, de már nagyon próbálkozik.Ülni is még csak az ölemben ül,de már azzal is próbálkozik.Tegnap bújt ki az első fogacskája:)Enni szinte mindent eszik, a mi ételeinkből is adok neki.Tejterméket nem kap, mert azt kibukizza.

Remélem nem baj, hogy leírtam:)

2011. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem baj, csak szeretnék ismerkedni olyan anyukákkal akinek a babája közel azonos korú. :)

Első baba?

2011. máj. 22. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
igen:)
2011. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, én lányom október 28 :) az is jó? :)

Bp-en szültem. Most kb 8 kiló, inkább már több, de régen mértem, kb 70 cm (ezt is régen mértem). Sokat mosolyog, nem egy panaszkodós fajta baba. Egész jól haladunk a hozzátáplálással, majdnem 6 hós volt, mikor elkezdtük. Amúgy csak anyatejes, igény szerint szopik. Az éjszakát átalussza 4 hetes kora óta. Mostanában volt párszor, hogy felébredt éjjel, de csak rövid szopi, és alszik is tovább, egy éjjel csak egyszer ébred, és nem mindig.

5 hónaposan elkezdett kúszni, most már jön utánam mindenhova, váltott lábbal hajtja is magát előre, és sokszor felmegy négykézlábba. Állandóan hason van, utál háton lenni.

Most hirtelen ennyi jut eszembe :)


És a te babád?

2011. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 22-én szültem a kisfiamat Egerben, úgy tudom, aznap 13 baba érkezett ide, front volt :)

Pont a mai napon fél éves! Kacag, nevet, behúzza az alsó ajkát és cuppogtat, sikít, kitartja a magas hangokat, illetve visszafelé is szívja a levegőt nagyokat hörögve. Anyatejes még szintén, mellette már a pépes almát, répalevet eszi, kezdem lassan a krumplit is adni. Most már hogy meleg van, adom neki a vizet is, csak úgy kanalazza! 7kg 40dkg, 66 cm. Már párszor megfordult, de még rá kell segíteni. Pár nappal múlt 5 hónapos, mikor kibújtak a fogai alul, azóta nagyon erőset tud vele harapni. Még egy éjszakát sem aludt át, de már csak kétszer kel, eszik és visszaalszik. Fürdéskor teljesen ellazul, viszont reggel fél hatkor ébresztő. Napközben vagy 3-4szer alszik el fél órákra. Első baba, nagyon szeretjük :)

2011. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

Én november 16-án szültem Pesten. Kóstolgatjuk a répát az almát már szépen eszi. Forog, bár hanyatt hasról nem igazán akarja.Kis mosolygós 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott. 5400g és 62cm.

2011. máj. 22. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

November 15.-én született

8,2 kg és 70 cm-es kiscsajszi, forog és kúszik, és már négykézláb kutyázik. Sikongat, sokat nevetgél, beszélget. Este 9től reggel 8-ig alszik, általában 1-2 alkalommal felkel enni, de rögtön vissza is alszik. Fgounk még nincs, de nagyon szenvedünk vele:(:(

Anyatejes, de már eszünk 5 hónapos kora óta, alma, barack, banán,meggy, sütőtök, imádja a hasát.:):)

2011. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nov.27 nem jó?Mi akkor születtünk.
2011. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ,leírom azért.2010 nov.27-én Bp-en születtünk,második baba,kisfiú,5 héttel korábban született.49 cm és 2490 gr de már 9 naposan otthon voltunk ,egészségesen.Csak szopizik,2 napja kóstolja az alma levét,kevés sikerrel.Jhéten 6 hós lesz,7500 gr és 64 cm.Nem forog még,próbálkozik,kúszni 2 napja kezdett,hátrafelé.2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat.Kis tünemény,egész nap mosolyog,vidám,nyugodt,türelmes baba.A lányom ellentéte mindenben.2 fogacskája bújik épp-alig vettük észre,annyira jól viseli.Életünk kicsi csodája,kis hős!Imádjuk!
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lányomnak még nincsen foga. Bár készülődik, kíváncsi vagyok mikor fog kibújni. :D

Szépen forog, kúszni picit kúszik de igazából ő próbálkozik négykézlábra állni, több kevesebb sikerrel. :)

Kis mosolygós nevetős baba ő 2 hetes kora óta végig alussza az éjszakát. De ő a ha fönt van akkor sokáig fönn van. Nincs olyan, hogy elalszik és utána felébred. Persze néha nekünk is van olyan, hogy nem akar aludni és olyan hajnal 3-4-ig fen van.

De nagyon imádjuk.

2011. máj. 23. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!