Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposnak karácsonyi ajándék?

3 hónaposnak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Van már egy 3éves fiunk. Ő minden vackot megkapott, fullon vagyunk játékokkal. A sütifalótól a sétagolyón át, tényleg minden van.

Most egy sátrat kap, ami 3részből áll, középen alagút.


Viszont karácsonykor lesz 3 honapos a lányunk, elképzelésünk sincs mit vegyünk neki.


Pelenka van mindig, az nem ajándék. Csurdig a szekrénye, felesleges egy 28.ruha. játékok mind ottvannak a tesóról. Lányos játékok még szerintem nagyon ráérnek, talán majd jövő karácsonyra (gondolok itt baba kiskonyha vagy ilyesmikre).


Rokonok is kérdezik, foggalmam sincs még mi mit veszünk, nem hogy ők.


2021. nov. 15. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
#9, ezzel az erővel egy csomag pelenkát is betehetnek neki a fenyőfa alá... Nem értem minek ezen ennyit lovagolni.
2021. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pihenő szék van? Úgy valóban nehéz venni, ha már sok minden van a nagytesó után. Mi is így vagyunk, de a kicsi lassan egy éves lesz, neki azért így is könnyebb kitalálni. Egy 3 hónaposnak valóban nem könnyű. Esetleges vmi szép ágynemű garnitúra? Ruhák?
2021. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk tavaly.

Pont három hónapos volt a kicsi, de nekünk is sokminden maradt a nagyról.

Mi két kis bébi játékot vettünk (csörgő szerű), pontosan azért, amit az egyik válaszoló is írt, a nagytesó miatt. És így is volt, az volt az első, hogy a pici ajándékait keressük meg és azt bontsuk ki először.

A család többi tagja szintén vett valami apróságot, a többit, amit szántak azt betették egy borítékba és oda adták nekünk. Én később vettem rajta ruhákat stb. épp ami kellett.

2021. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Pihenőszék is van 🙈 ágyneműt mielött megszületett akkor kapott. Anya varrónő, így egy agynemű-babafészek-rácsvédő kombót varrt neki 😊

Ruhával kb 1éves koráig csurig a szekrény.


Hát marad a kap egy felesleges 28.kacatot, jobb ötletem nincs. A nagyteso miatt (is) "muszáj" valami a kicsinek.

2021. nov. 15. 16:39
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Ejszakai kivetítős lámpa?
2021. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

az én két hónaposomnak (karácsonyra pont betölti a három hónapot) veszünk kisebb nagyobb ajándékokat:


-karácsonyos cumi&cumisüveg szett (netrol rendelem)

-egy sokadik szoknyácska (ilyen télapóruhás, tudjátok egy a piros-fehér pomponos)

-egy újabb paplan- és párnahuzat & ágyrácshuzat készlet

-az ilyen nagyobb ajándéka meg egy pihenőszék lesz, mert mostanában kezd "belenőni", 30.hétre született, így sajnos még mindig nagyon picike


ezeket gondoltuk neki. a cumis szettet és a ruhácskát a héten vagy a jövő héten tervezem megrendelni, a varrónővel már egyeztettem a huzatok terén, a pihenőszék meg még ráér.

2021. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15!

Ez nem rossz ötlet 😊😉

16!

Az én lanyom majd 28án lesz 3hónapos :)


7db cumija van, üveget nem használunk. Télapós ruhaja is van. Pihenőszéke is. Illetve anya varrónő, igy agynemű/babafészek/rácsvédő szettje is egyedi :)

2021. nov. 17. 19:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyunyókája van már?
2021. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18!

Nincs "nyunyókája", és nagyon nem is tervezünk azt neki. A nagyobbnak sem volt.

2021. nov. 17. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!