Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak karácsonyra...

9 hónaposnak karácsonyra milyen ajándék?

Figyelt kérdés
még kicsit messze van karácsony,de kiváncsi lennék, egy 9 hósnak milyen ajándékot hozhat/érdemes hoznia a jézuskának?
2014. szept. 25. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mikor nővérem kisfia ilyen pici volt karácsonykor én speciel azt vittem ami egy ilyen korú babának kell! Persze megbeszéltem tesómmal így az ajándék 200db pelenkA 6csomag popsitörlő pár meleg ruci egy plüss mackó és egy csörgős rágóka! :)
2014. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kapott plüssmacit, mesekönyvet, zenélő nyomkodós játékot, ruhát, xilofont.
2014. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
plüss macit már nem igazán szeretnék, mert tele van vele a szoba már. A pelus popsitörlő meg alapvető dolog nem? Esetleg szobahintát érdemes már? Vagy valami ilyesmit?
2014. szept. 25. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hintát igen! Akkor már jó eséllyel fog is tudni ülni, nagyon fogja élvezni :)
2014. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!