Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposnak karácsonyi ajándék?

3 hónaposnak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Van már egy 3éves fiunk. Ő minden vackot megkapott, fullon vagyunk játékokkal. A sütifalótól a sétagolyón át, tényleg minden van.

Most egy sátrat kap, ami 3részből áll, középen alagút.


Viszont karácsonykor lesz 3 honapos a lányunk, elképzelésünk sincs mit vegyünk neki.


Pelenka van mindig, az nem ajándék. Csurdig a szekrénye, felesleges egy 28.ruha. játékok mind ottvannak a tesóról. Lányos játékok még szerintem nagyon ráérnek, talán majd jövő karácsonyra (gondolok itt baba kiskonyha vagy ilyesmikre).


Rokonok is kérdezik, foggalmam sincs még mi mit veszünk, nem hogy ők.


2021. nov. 15. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Babahinta?
2021. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Én az ennyi idős fiamnak mindig pénzt kértem, amit betettem a takarékjába :)

Felesleges hülyeségeket nem akartam, vagy 100. valamit, ennek jobban fog örülni 18 évesen, ha megkapja.

2021. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Könyv. Vagy ez a tapizós, esetleg a rágható. Illetve nekünk a kinyitható vált be. Körbe nyitjuk a gyerek köré és nagyon élvezi a színeket ábrákat, sokat forgolódik.
2021. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát nálunk zörgő zacskó lesz az ajándék neki égősorral a háttérben 4 honaposan.

😂

Kb ennyit fog fel ebből az egészből.

Majd húsvétra már talán jöhet a formabedobó meg ilyenek, de a rokonok pl adjanak utalványt. Ha jól tudom a brendonost 2 évig lehet felhasználni, gyerekülés lehet belőle vagy ami majd kell neki.

2021. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Játszószőnyeg már van? Valami kis csörgőt, rágókát vennék, ennyi idősenek nem igazán lehet mást.
2021. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Egy cumi, egy csörgő, egy zokni, bármi apróság, csak hogy a nagy ne kérdőjelezze meg a Jézuska igazságérzetét. :)

Annó a hathetesemnek anyukám hozott egy csokimikulást, hogy egyem meg helyette. :)

A 3 hónapos egy karácsonyi mintás pulcsit kapott, a fél éves meg egy doboz gabonapépet a hozzátáplálás kezdetére.

2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Babahintánk van, adamo.

Takarékba, szamlára nem gyüjtünk neki(k).

Könyvünk is van vagy 20 leporellós (vagy hogy mondják), puzzle-s, tapizós.

2 játszószőnyeg is van.


Ezért mondom, hogy nagyon nehéz, mert mindene megvan.

2021. nov. 15. 13:18
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Tudod mit kaptam 3 hónaposan Karácsonyra? Én sem 🤣 Szerintem semmit nem kell venni neki, teljesen felesleges. Ha olyanok a rokonok meg ti is, akkor ünneptől függetlenül is megvesztek neki minden szükségtelen vackot is, a szükségesek mellett. Szeretek ajándékozni, de pont most nem fogok a pár hetes kisbabámnak venni semmit. Nem hogy értékelni, még felfogni sem képes, hogy miért kap valamit. Szerintem ugyanígy van ezzel egy 3 hónapos is.
2021. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
A nagytesó miatt kell ajándék, nem a kicsi miatt. :) Hogy magyarázod meg egy óvodásnak, aki hisz a Jézuskában, hogy a hugi miért nem kapott semmit?
2021. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Takaró, csörgő, rágóka. Nem kell nagy dolog, de a nagytesó miatt fontos lenne valami. Meg magatok miatt, én a 2 hetesnek is becsomagoltam anno, mert egyszerűen jó érzés volt őt megajándékozni.
2021. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!